Kauppoja on vuosikaudet kierretty ja isoja kenkiä etsitty. Vakikauppana olen käynyt KenkäMarskissa. Löysin lokakuussa lakeripintaiset punaiset 11 cm korkoavokkaat, Sirot ja niin kauniit.
Myös amerikkalaiset keinoavokkaat hillityllä korolla löytyy kaupan valikoimasta,
Reisisaappaat on seuraava ostos, kunhan veronpalautukset tulee, Ne ovat sen verran hintavat, mutta ihanaa nahkaa.
Myös amerikkalaiset keinoavokkaat hillityllä korolla löytyy kaupan valikoimasta,
Reisisaappaat on seuraava ostos, kunhan veronpalautukset tulee, Ne ovat sen verran hintavat, mutta ihanaa nahkaa.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Mitä 45:n avokkaat maksoivat? Löytyikö koossa hieman matalampaakin?
Kiva kun joku luki viestini. Ihania kenkiä. Omani ovat 10.5 cm korkeat, jos ihan tarkkoja ollaan. Mielestäni kokeilin mataliakin mutta siroja. Olisko ollut 8-9 cm korko. Oikein katuavokkaat ovat 5 cm vähän paksummalla korolla ja kiiltäväpintaiset. Synteettistä, mutta tällä kelillä loistavat.
Ai niin,maksoin 120 euroa muistaakseni hoitopurkkien kera.
n. 8-9 cm piikkikorolla? Voisko niitä piikkareita aatella käyttökengiksi missä oli 8-9 cm korot? Onko postimyyntiä,oon kauempaa?
Kun ostin avokkaani. siellä oli matalampiakin, ehkä juuri 6-8 cm korolla olevia punaisia. Voi olla että muitakin värejä, mutta minä kun etsin punaisia, en katsellut niin tarkasti.
Niitä ei ollut kokoani. Muistaakseni 43 oli suurin.
Kannattaa käydä kokeilemassa. En usko että on postimyyntiä.