Mies, ui rohkeasti Uima-Stringeillä!

NotkeaNaaras86

Miehet, ottakaa vaan askel ja laittakaa uimahalliin jalkaan Uimastringit;) olette sillätavalla ilo mun silmälle! Älkää uskoko naisia jotka sanovat että "ei stringejä vaan bokserit" naiset eivät uskalla sanoa suoraan kuinka paljon niitä kiihottavat pienet mustat Uimastringit miehen jalas..naminami

11

4678

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Homofobia!!!

      Todella hinttarimaista kun miehellä on stringit, hyi helvetti sentään!!!! Naisten juttu...

      • Sarkasmi

        MITEN HELVETISSÄ sä saat päähäs että on HOMOEROOTTISTA kun NAINEN sanoo että se haluaa nähdä äijiä vähissä vaatteissa? Voi vittu voisko taas olla imbesillimpää jätkää olemassa. Pidä pääs kiinni kunnes kasvat hivenen, kun ei noi sun aivot oikein näytä toimivan niinkun pitäis. Vittu mitä kehareita tässäkin maailmassa on.


    • eivät sovi

      kellekään ainakaan uintikäyttöön - jossain etelän rannoilla voisivat ehkä mennä jos olisi oikein hyvä kroppa, mutta uimiseen ja/tai hallikäyttöön eivät todellakaan sovellu.

    • vesinaaras

      Kaikein karmeimmat uikkarit miehellä ovat valkoiset läpinäkyvät bokserit, sitten tulevat mustat strigit hyhhyh :-(

      Kaunis mies kroppa on ilo silmälle, muttei tilan puuteesta kärsivät tai ulos pursuavat pallit. Karvainen persvako uimahallissa on inha näky, karvaton naurettava. Uidessa onneksi ei ehdi katselemaan, mutta käytävillä näkyy kaikki.

      • NotkeaNaaras86

        Miehelle mustat kapeat Uimastringit ovat seksikkäät!! naiset te vaan sanotte noin mutta tosiasiassa teitä vain kiihottaa ne Stringit niin paljon että vastustatte niitä..


      • misuimari
        NotkeaNaaras86 kirjoitti:

        Miehelle mustat kapeat Uimastringit ovat seksikkäät!! naiset te vaan sanotte noin mutta tosiasiassa teitä vain kiihottaa ne Stringit niin paljon että vastustatte niitä..

        Naisilla usein paljastava asu on seksikäs. Miehillä se ei toimi niin. Moni mies - minä mukaan lukien - tuntee olensa seksikkääksi, kun laitta hyvin istuvan puvun päälle. Rohkenen sanoa, että moni nainen on samaa mieltä.

        Oma kroppani on hyvä vuosien uinnin ja urheilun jälijtä (vaikka itse sanonkin). Olen myös mieheksi luonnostaan hyvin karvaton. Jos laittaisin stringit jalkaani uimahalliin, olisi oloni niin vaivautunut, ettei se mitenkään voisi näyttää hyvältä.

        Sellaiset klassiset "Speedot" ovat parhaat (ei lahkeita, ei Baywatch-shortseja). Ne istuvat hyvin päälle ja niissä on hyvä uida. Tulee itsevarma olo.


      • vetää
        NotkeaNaaras86 kirjoitti:

        Miehelle mustat kapeat Uimastringit ovat seksikkäät!! naiset te vaan sanotte noin mutta tosiasiassa teitä vain kiihottaa ne Stringit niin paljon että vastustatte niitä..

        spakaati samalla?


      • Sarkasmi

        Ja niin millainenkohan sen äijän perseen pitäis sit olla? Semikarvainen? Ja vaikka naisella olisi tiukka uimapuku, se VOI näyttää hyvältä, mutta EI mikäli nainen pursuaa siitä ulos häpyhuulineen kaikkineen, joten eiköhän tuo ole aivan sama asia. Kuka sanoo, että niiden pallien tarvii pursuta ulos? Mutta niin, onneksi en ui. Ihme homma vaan että naisetkaan ei näytä muuta kattovan kun miehen vatsalihaksia ja tiliotetta.


    • jhgf

      Sinähän syöt niitä!

    • Anonyymi

      Naiset pyllistelee itse kiitokseksi narupöksyillään rannalla ja myös kontillaan joku pyllisteli viikonloppuna stringeis.
      Tykkäävät katsella seksikästä miestä uimastringgeissä, myös iha nuoret naiset on tosi kiinnostuneita.
      Nyt miehet rohkeesti vaan remmeissä uimaan.

    • Anonyymi

      Perus ”speedo” malliset jos uimaan mennään. Stringit on jo pelkkää keikistelyä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Karhuryhmä

      Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?
      Jämsä
      28
      3416
    2. Mitä sä pelkäät

      Ettei tää etene?
      Ikävä
      97
      3186
    3. Mitä kaikkea sä

      Olisit valmis tekeen mun eteen vielä? Vai oletko mitään?
      Ikävä
      76
      3024
    4. Raisionkaaren koira hyökkäys

      Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim
      Raisio
      70
      2958
    5. "Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"

      Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m
      Maailman menoa
      53
      2891
    6. Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti

      Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.
      Ikävä
      86
      2668
    7. Ei me saada toisiamme

      Ei vaan saada. On vain haaveita ja uunelmia
      Ikävä
      35
      2480
    8. Mikä on luonteesi parhain ominaisuus

      ja mikä huonoin?
      Ikävä
      57
      2341
    9. Satuit vain olemaan

      Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se
      Ikävä
      43
      2205
    10. Vieläkö toivot, että kuulisit

      Minusta? Vai suutuitko kun en pystynyt vastaamaan sinulle?
      Ikävä
      87
      1971
    Aihe