Naisen ulkonäkö

Älkää olko suomalaiset naiset huolissannne. Minulle ainakin riittäisi ihan vaan tällainen ulkonäkö, jos nainen olisi vaan muuten fiksu.

http://www.viktoriatolstoy.com/photo/frame.shtml
2663
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Paitsi että kukaan nainen ei tahdo miestä, joka vapaa ajallaan viettää yökaudetkin selaamalla netistä naisia ja nettipornoa. Aina sulle joku leikelty ja maalattu nettisivu löytyy.

Äänestä
  • kateellinen vanhapiika ole hiljaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


asdf kirjoitti:

Älkää olko suomalaiset naiset huolissannne. Minulle ainakin riittäisi ihan vaan tällainen ulkonäkö, jos nainen olisi vaan muuten fiksu.

http://www.viktoriatolstoy.com/photo/frame.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu