Oletko sortunut tekstiviestivippiin?

Piip piip...
6243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

naiset ei osaa prosenttilaskua

Äänestä
  • Korvantakuset märkänä hakkaa näppistä kunnes luottotiedot menee.

    Äänestä

eikä moista tuu tapahtuun tai sit mun päässä kuuluu piip piip...

Karmeat korot niissä.

Äänestä

Muuten oon kyllä toisinaan nenänpäätäni myöden veloissa, mut sit taas toisinaan ihan vaan kaulaan asti =D

Äänestä

kun aurinko sammuu..

Äänestä

Mä muutenki vältän ku ruttoa kaiken maailman osamaksusoppareita yms. Jollei ole rahaa maksaa heti, mä säästän sen aikaa että on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


1000% kirjoitti:

Piip piip...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu