Jos eläisitte parisuhteessa/seurustelisitte ja teille tulisi tilaisuus panna Pamela Andersoni, niin panisitteko? Siis ihan OIKEASTI tulisi tilaisuus. Olisiko se niin ihmeellinen juttu, että todellakin tekisitte niin tyttöystävästä/vaimosta huolimatta? Jos Pamela ei miellytä, niin kuvitelkaa tilalle joku muu julkkisnainen (tai vaikka ei-julkkis, jos tulee mieleen joku josta olette aina haaveillut). Estäisikö seurustelusuhde (tai avo-/avioliitto) teitä käyttämättä tilaisuutta hyväksenne?
Entä mikä olisi tilanne silloin, jos olisitte vapaita?
Entä mikä olisi tilanne silloin, jos olisitte vapaita?
Vastaukset 15
Vanhimmat
en.
vapaana ehkä.
Varmasti panisin sekä vapaana että varattuna. Varattuna kuitenkin niin ettei pahoiteta mieltä. Ei se käyttämällä kulu-on sitten vaan entistä virkumpi.
Varattuna en missään nimessä, tuskin vapaanakaan. Ei todellakaan ole nainen minun makuuni
ööh mistäpä tietäisi et onko siitä haaveliulun kohteesta panijaks sehän voi olla yhtä huono ku pumpattava pamela ,en panis ketään muuta ko omaa muijjaa se on saletti.T:sinkku =D
vetäisin savut Pamelasta, kukapa ei... :)
tauteja itseensä ja levittelisi eteenpäin... :(
Ei se ole julkisuudesta kiinni vaan ulkonäöstä. Pamsu ei näytä kovinkaan luonnolliselta ja sillä alkaa olla tuota ikää jo vähän.
Suomessa tosin on julkisuudessa (yllättäen) paljon nättejä tyttöjä, joille voisi antaa jos tulisivat kohteliaasti kysymään.
Varattuna kun olen, niin en kyllä nyt antelisi aarrettani.
TULISI JOULUAKKA.Vastaus mitä V. . . . se sulle kuuluu kenenki PANEMISET
kyllä panisin mutta vain kumin kanssa
Saattavat tarttuva kumista huolimatta... :(
kumi menee rikki.
Tauti voi tarttua kortsusta huolimatta vaikka kortsu pysyisikin ehjänä! Naisen emätineritettä mimittäin leviää alueille joita kondomi ei peitä. Ja eräät taudit tarttuvat limakalvo- ja ihokontaktissa, kuten kondylooma tai herpes!
ja hevetinmoista touhua tuo sukupuolinen kanssakäyminen, tauteja on jokapaikassa, paljon parempi kun ei harrasta tuollaista ollenkaan. Sen on jo moni peräkammarin poika oivaltanut.
VALITETTAVASTI ME OIKEAT MIEHET OLEMME SONNEJA NAISET EIVÄT AINA YMMÄRRÄ VAIHKA RAKASTAMME VAIN SITÄ YHTÄ OIKEAA TILAISUUS PAMELAN KOHDALLA ON YLIVOIMAINEN NORMAALILLE MIEHELLE JA LOPUT TESKENTELEE TEILLE MIELIKSI.
ne taudit mitä se nainen on niiltä muilta miehiltä saanut...! Hyi. Miehet ne eivät näytä ajattelevan tuollaisia asioita.