kerrostettu leikkaus

Niin miten kampaaja leikkaa kerrostetun leikkauksen? pyörittääkö se hiustupun vai miten?....tyhmä mikä tyhmä oon...
3383
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nyt en oikein tajunnut.Siis mitä pyörittää??Hiustupun?Mihin pyörittää?Mitä?

Äänestä

kampaaja jotenkin vaan eka saksi päälihiuksii lyhyemmiks ja viimeisteli vuolemalla veitsellä.

Äänestä

Siinä on monta tapaa. joku tosiaan pyörittää pienen tupon ja vetää saksilla alspäin kerroksen pois. Joku vetää vertikaalisessa linjassa pelkästään saksilla pois nostamalla hiuksia. Ja joku käyttää veistä jolloin tulee kerrostettu ja rikottu linja samaan aikaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


missun kirjoitti:

Niin miten kampaaja leikkaa kerrostetun leikkauksen? pyörittääkö se hiustupun vai miten?....tyhmä mikä tyhmä oon...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu