Halutaan vuokrata asuntoauto pikaisesti!

Nuori perhe (2 3) haluaisi vuokrata asuntoauton edullisesti suviseuroihin 26.6 - 1.7.2003. Ota halutessasi pikaisesti yhteyttä! Asuntoauton hyvä siivous ja ulkoinen pesu kiitokseksi vuokran lisäksi.
1215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jos haluat vielä vuokrata matkailuautoa niin soita 040-3485379

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pete kirjoitti:

Nuori perhe (2 3) haluaisi vuokrata asuntoauton edullisesti suviseuroihin 26.6 - 1.7.2003. Ota halutessasi pikaisesti yhteyttä! Asuntoauton hyvä siivous ja ulkoinen pesu kiitokseksi vuokran lisäksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu