Tähän yksinkertaiseen kysymykseen sit suoria vastauksia eli MIKSI PIHTAAT?
kyssäri pihtareille!
kyssis
7444
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Aiheesi ei liity uskottomuuteen, vaan on lähinnä törkeä yritys provosoida, kun sen tänne laitoit.
Mielestäni ap esitti kysymyksen joka sopii tälle palstalle paremmin kuin nenä päähän!!! Vai miksi muuten mies lähtisi toista naista naimaan jos kotona saisi tarpeensa tyydytettyä? Aivan oikea kysymys palstan pihtariämmille!
mailla halmeilla on omaa naista.
että mua kyllästyttää aina sama vanha kaava ja mieheni on liian nopee..Ei jaksa sytyttää. Olemme olleet kaksi vuotta yhdessä ja välillä tympäsee..Arki
alaikäiselle teinille - eli ihan pennulle. Olet liian nuori käymään tällaisia keskusteluja. Palautteesi on ihan kokettia, sama mitä sanoi, et ymmärrä kuitenkaan.
minut on raiskattu lapsena ja kärsin post traumaattisesta stressireaktiosta. Olen avioliitossa.
itselläni ei ole enää niin paljoa mielenkiintoo seksiin saman miehen kanssa ja siksi,että tiedän monien naisten olevan niin kauheesti munan puutteessa,että jäis heille sitten enempi,kun mulla on jo kaikkee niin paljon.. Pikku joulumieltä:)