millä eroon

Millä tavalla tai liikkeellä pääsee eroon rintojen alla olevasta makkarasta? Muuten olen ihan ok mut tämä makkara on tosi kamala. Apuja tiedossa??????
1210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

että rasva palaa. matalalla teholla pitkiä aikoja, mielellään 45 min. tai yli kerrallaan. lihaskuntotreeniä pienillä painoilla pitkiä sarjoja. vähärasvaista ruokaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hani kirjoitti:

Millä tavalla tai liikkeellä pääsee eroon rintojen alla olevasta makkarasta? Muuten olen ihan ok mut tämä makkara on tosi kamala. Apuja tiedossa??????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu