missän ketään aattona?

missä on Roin sinkut jouluna??Tai onko aattona edes mikään auki?
71478
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Hyvää joula sinulle !!!!!!!!!

Äänestä

Mie oon auki aattona niinkuin kaikkina muinaki päivinä 24h, ainaki tähän asti. Siksi oon kai sinkku?

Äänestä
  • Minä olen ne nautintoaineet, tupakan ja viinat heittänyt rikkaimpien huviksi jo 25 v sitten. Silloin oli aina muutama kymppi taskussa tupakkaa varten, nykyisin ei ole kuin läpyskä jolla sa OTTO-autmaatista irtoja!

    Äänestä

olis kiva tietää mistä se tällänen vaalia tonttu tyttö löytää pukin?

Äänestä
  • Tämä ainakin ajatteli ensin pyörähtää jossaki pubissa parilla glögillä ja suunnata illan mittaan onnelaan..

    Äänestä

Oluthuoneella olen ollut ennenkin, siellä ei tarvitse olla yksin...

Äänestä

... joku häppeninki?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yksinäinen pukki.... kirjoitti:

missä on Roin sinkut jouluna??Tai onko aattona edes mikään auki?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu