heh tän kerto yks mun kaveri kun oltiin kerran vähän relaamassa kun on kesä ja kaikkee. en tiiä muistanko kokonaan mut heh nyt tää tulee. joten ottakaa isisti kun on kesä ja kaikkee ja kaikil on hauskaa! hymyä kehiin ja pilkettä silmäkulmaan allright? ;) okei.
kerran ritari ässä oli tekemässä vaarallista tehtävää kun vastaan tuli kaunis nainen joka näytti kivalta ja oli ehkä kiinnostunut miehistä. se oli kuitenkin hädässä ja ritari ässän piti pelastaa se. niin ritari ässä sit pelasti sen roistoilta ja lopussa oli sen kanssa kittissä ja se nainen sano että sillä on komee auto. siihen ritäri ässä sano että on mulla muutakin komeeta ;) hehe tajuutteks? heh. no okei ehkä toi oli vähän törkee mut kesällä pitääkin olla vähän pilkettä silmäkulmassa ;) mut hei pidetään kaikki hauskaa ja ollaan ilosia kun on kesä ja nauretaa ja vitseillään ;) ja leikki leikki ja vitsit vitseinä. en oo homo.
kesävitsi
iloinen poika
5
4042
Vastaukset
- iloinen poika
nyt kun yli 150 on lukenut hauskan juttuni kiinnostaisi tietää oliko se teistä yhtä hauska kuin minusta. no, oliko?
- noh
ei oikeestaan.. ku tollanen on ihan arkipäiväsät täällä.. siis kylillä kuulee joka päivä sanottavan, esim, jos puhutaan isosta tai jostai, nii joku sanoo et mullaki on jotai isoo... tai sit mä en ymmärtäny vitsii, ellei se oikeesti ollu noin tylsä..
- Liipaisin
on ollu nastaa vuonna 2003. toivottavasti tänäpäivänä taso on hieman parempi:/
- laappeen ranta
kuka putosi jokeen?
virta sen jo vei.=) - Anonyymi
Kyrp*
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä921939Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2781771Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3071575Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1831455Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em891040- 511007
- 56977
Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤56968- 67944
Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40941