koska häntä ei seksi kiinnosta.minulla on aivan ihana suhde erääseen naiseen.se alkoi seksistä, mutta huomasin että hänen kanssaan voi myös jutella. hän on on aivan erilainen kuin vaimoni,joka kyllä sanalla sanottuna on kylmä kuin pakasteesta otettu lipeäkala..meillä on neljä lasta, mutta voisi hän ajatella muutakin kuin siivousta! no, ei tarvitse jouluna antaa kun juuri sain kullaltani,ja kunnolla!ei muuta kuin hyvää joulua teille kaikille!!!!
pettämisen syy
on vaimossani
131189
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Lue pornolehtiä vähemmän ja elä elämääsi enemmän. Ei tarvitse mielikuvitusjuttuja kirjoitella tälle palstalle.
Huono provo, sokeakin näkee kepillään tämän provoksi.
Eli etköhän vielä lisäisi, että vaimo se on vastuussa sinun vastuuttomuudestasiki. Sinun kypsymättömyydelläsi ja huonoilla valmiuksillasi olla aviomies ei ole mitään tekemistä sen kanssa, että vaimo on kylmä kuin kala.
Voi jessus näitä idioottimiehiä, vielä niitä näkyy sikiävän!
Jospa alkaisit siivota vaimosi kanssa yhdessä? Siitäkin voisi tehdä hauskaa yhdessä,jos hänellä on leikkimieltä. Teillä jäisi aikaa toisillenne ja ehkä vaimosikin jaksas ottaa sut paremmin huomioon seksin merkeissä kun olis aikaa sinulle.
herra täydellisyys? Voihan vaimollasi olla "salarakas", kun olet niin tylsä.
Kiitos sulle ap kirjoittaja. Kerrankin täyttä asiaa tälle palstalle ja tämän palstan täydellisille pikkuvaimoille! Iskit heille luun kurkkuun ja miesnäkökulmaa myös asiaan mitä olen yrittänyt toitottaa eli katsokaa pihtarieukot peiliin ja miettikää miksi se miehenne on suorastaan pakotettu toisen naisen syliin?!!! Ei kukaan terve,viriili aikuinen mies pysty ilman seksiä elämään tai edes vähällä seksillä elämään! Se on tosiasia eikä se miksikään siitä muutu! Niin on ollut aina ja niin tulee aina olemaan!
Sulla urpolla ei siis todellakaan ole omaa elämää. Noi sun "hyvä ap"-kommentit on siiiiiiiiiiiis niin naurettavia ja läpinäkyviä. Vai miesnäkökulmaa, salli mun nauraa.
Terkkuja vaan taalta paivantasaajan toiselta puolen ;)
kirjottaa muka miehenä!!!
NUIJA!
Miten ton nyt ottais,rakastajattaresi ei huolis aviomiehekseen tuollaista varmaankaan.......
kullaltasi ettei sinun vaimosi(onko edes?)antaa.
itsellesi.kun eroatte vaimosi kanssa sinun ei tarvitse enää pettää.olet löytänyt vakalle kantesi.oletko kuitenkin vain yksinäinen vanhapoika?
erilaisia kuin toiset.Sinä olet nyt löytänyt samanlaisen kuin itse olet eli elämää suuremman kumppanin itsellesi.Tulkaa onnellisiksi, lisääntykää ja täyttäkää maa.
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=1000000000000005&conference=4500000000001391&posting=22000000031519833