ihannemieheni on...

ihannemieheni on minua 20 vuotta vanhempi, tumma ja suht hyvässä kunnossa. : D en voi vastustaa vanhempia miehiä. Ainakaan seksuualisessa mielessä, kun omanikäiseni pojat ovat vielä varsin poikamaisia.
4628
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Itse en koe voivani rajata aikoja missään ihmissuhteissa, tai muutenkaan numeroita.En voi päättää, haluanko suhteen, joka kestää ajallisesti X vuotta (avoliiton, tms.)tai jossa tapaillaan osoitteessa Z.
Yksinkertaisesti, olen zeepra joka tapaa gnuun.
Mutta nyt savanni on tyhjä loikoilijoista.
Silja, 16-vuotiaana ehtii vaikka mitä.Elä joka päivä kuin teini. Lukio must B fun. Yks vihje: teinipojat eivät ole enää yhtä skedejä enää aikuisina.Ehdit tehdä paljon, mutta 20 vuoden päästä tulet ihmettelemään, mihin katosi teinimäisyys toverillisista pojista ympärilläsi.Uniikki asia elämässäsi tässä ja nyt on, on että tapaat lukiossasi ikäisiäsi poikia, ja on niissä valinnanvaraa.Sen ikäiset pojat ovat tosi hyvän näköisiä ja eivät ole kyynisiä.Kyynisyys tulee iän myötä päälle.En ehdota sulla ikärajoja tai tapailuja, mutta tunnustan että itse joskus vertaan 30vee ja 16vee miehiä todetakseni,että nuoremmat ovat kiihkeämpiä ja vanhemmat rikkaampia.No, päivässä on toki 8 työ-/koulutuntia ja viikossa 7 päivää..Kalenteri on Siljaa varten, ei morsmaikku, se on mun neuvo.

Äänestä
  • Ymmärrän pointtisi.Ja luultavasti olet oikeassa. En vain pääse eroo ajatuksistani. Oikeastaan kaikki alkoi siitä kun rakastuin tulisesti n. 38 vuotiaaseen opettajaani joka oli erittäin hyvännäköinen,hauska ja paljon ikäisiäni fiksumpi. Sain vielä lisäpotkua ihastukseeni kun kuvittelin hänenkin pitävän minusta.. Haaveilin perheestä hänen kanssaan (vaikka hänellä semmoinen ennestään jo olikin..) ja ennenkaikkea seksistä. no olen kaivannut häntä siitä asti kun ylä-aste päättyi puoli vuotta sitten. Ei vain noi lukio pojat kolahda. Ne kaikki luulevat olevansa paljon enemmän kuin mitä ovat. :)

    Äänestä

seurustelevani 20v. vanhemman miehen kanssa. Aika kuvottava ajatus...

Äänestä

Itsekin olen haaveillut kuumasta ja vetisestä seksistä Tarja Halosen kanssa, et ole yksin.

Tv. 18v lukiolaispoika

Äänestä

Kommentoi aloitusta


silja16v. kirjoitti:

ihannemieheni on minua 20 vuotta vanhempi, tumma ja suht hyvässä kunnossa. : D en voi vastustaa vanhempia miehiä. Ainakaan seksuualisessa mielessä, kun omanikäiseni pojat ovat vielä varsin poikamaisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu