Cry me a river Spiidi FM

Tietääkö kukaan mikä tuo "remix" tuosta Timberlaken Cry me a river biisistä on joka soi Spiidi FM:llä aika useasti. Mistään ei sitä löydy. Cry me a river biisin remixiksi tunnistaa vasta lopussa.
4530
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • Kyllä tuon olisin itsekin löytänyt, mutta luulen, että sitä ei tuolta tule löytymään. Kipale kun on aivan erilainen siinä esiintyy vain lopussa cry me a river sanat. Kännykkään nauhotin pienen pätkän siitä. Pitää laittaa nettiin, jos sen avulla joku tietäisi mistä kyse.

    Äänestä

kappale on Bubba Sparxxx- Nowhere. Kappale on Deliverance albumilta (2003), jossa toi Timbaland on ollut vähän jeesaamassa. On muuten hyvä kappale. Spiidillä soi aika moni bubban biisi.

Äänestä

Kiley Dean ft. Bubba Sparx - Nowhere

Äänestä

Kommentoi aloitusta


öyh kirjoitti:

Tietääkö kukaan mikä tuo "remix" tuosta Timberlaken Cry me a river biisistä on joka soi Spiidi FM:llä aika useasti. Mistään ei sitä löydy. Cry me a river biisin remixiksi tunnistaa vasta lopussa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu