minne on hävinny kylältä kaikki pemarit poikasilta?
minne on
hävinny?
91786
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Net on rikki, melkhein kaikki. Son tuo pemari autona aika heikko. Kallis hankkia, kallis ajjaa, kallis pittää, ei pysy tielä, mutta poikasile ja poikamiehile aivan soppeli menopeli, aikuisten autohan se ei ole.
ja onhan net tosisti aika rumiaki net bemarit. ja koskhan ei tiä millonka alle jääpii.
kyllähän se niin on, että kyllä net toyotatkin ajaa siellä miten sattuu! ja nehän vasta rumia ja halpoja on. pitää shellin ja esson leivässä
ja kylällä menee kyllä jalkakäytävät ja suoja tiet kulkekaahan niitä pitkin
Olen naisihminen ja ajanut bmw jo monet vuodet niin talvet kuin kesätkin ja hyvin on kulkenut.
Bmw pääduin kokeiltuani monet vuodet muita merkkejä kuten mersua, opelia, toyotaa jne..BMW on hyvä ajaa eikä sen kalliimpi kuin muutkaan autot. Kestävä se on myös, öljyt ja suodattimet kun pitää puhtaana niin hyvin kulkee.
Tiesitkö BMW-tyttö, että ei ollut kaukana etteikö Ruotsissa olisi koko merkki pantu ajokieltoon tässä parisen vuosikymmentä sitten. Oli kuulemma todettu niin vaaralliseksi virheineen.
luuleko pappa tosissaan, että se autosta johtuu onnettomuudet.
Onnettomuudet johtuu 99 % korvien välissä olevasta toiminnasta. BMW on hyvä ajaa kun tietää miten se käyttäytyy etenkin talvikelillä ja käyttää kaasujalkaa oikein. Vaikka näinhän se on vähän joka auton kohdalla.
RUOTSISSA NYT KAIKKI MENEE VÄHÄN ÖVERIKSI. KÄYPPÄ KATSOMASSA VAIKKA kARESUANDON KYLÄLLÄ TIE ESTEITÄ. jOS OMISTAISIN KAUHAKUORMAAJAN KÄVISIN TYÖNTÄMÄSSÄ NE HETI OJAAN.
Huonoja autoja on vaikka miten paljon kyllä volvot, audit, opelit uudemmastakin päästä odottavat jonossa korjaamolle pääsyä vaikka ovatkin maksaneet ison tukun euroja. Tässä olen vasta katsellut yhtä tuttua kun on pari kertaa kuussa käyttänyt uutta audiansa korjaamolla ja sama juttu on monen volvon omistajan kohdalla. Kyllä sitkeimmät ja edullisimmat autot näyttää olevan japseilla ja sieltä päin tulleilla autoilla. Näyttää siltä että eurooppalaiset vielä opettelevat auton tekoa.