Niin. Olen veloissa ja nykyinen palkka ei riitä mihinkään. Mietin jos sijoitan silikoneihin ja teen erottisia kuvia johonki.Ulkonäköä riittää kyllä..
Miten ja mihin voi ottaa yhteyttä? Ei tässä muuta vaihtoehtoa ole jos haluaa saada lainat maksetuksi - valitettavasti :/
Miten ja mihin voi ottaa yhteyttä? Ei tässä muuta vaihtoehtoa ole jos haluaa saada lainat maksetuksi - valitettavasti :/
Vastaukset 5
Vanhimmat
Mitä noita nyt olisi - TV Kustannus Oy ainakin kustantaa isoa kasaa suomalaisia miestenlehtiä, sieltä voinee kysyä alkuunpääsyohjeita. Riippuu tietenkin itsestäsi, mihin suostut ja mihin et.
Ilta- tai tähtityttöilystä ei isoja lainoja makseta, palkkio on luokkaa 250eur.
siellä sitten pistät maistiaiset etusivulle ja lisähinnasta rohkeampaa matskua. Tietenkin jollain tunnin pornovideolla voisit saada rahaa joka latauksesta.
Panostat kansainvälisyyteen, joten tietenkin tulkkautat sivusi yleisimmille kielille. Jos saat videollesi 1 000 000 lataajaa ja hinta on vaikka 1-4 euroa, on tulosi aika muhkeat. Tosin sinun pitää osata myydä itsesi ja videosi.
En ihan pornohommia ajatellut... ja ne eroottisetkin kuvat voisivat näkyä vaan "jossain" ettei joka vastaantulija tunnista kun kuitenki olen asiakaspalvelutyössä..
Ja en minä yksin tähän hommaan osaa alkaa, pitäs juuri löytää joku paikka kuka hoitaa nää hommat ja silai...
En tiedä. Huijarin kynsiin en kuitenkaan halua "suloja esitteleen" :)
.. tekeminen olisi noin helppoa, niin ymmärtänet, että joka ikinen tekisi saman perässä. No offence.
Toinen asia, joka on hieman on ongelmallinen on se, että vaikka haluat kuviin, jokin henkinen jarru kertoo sinulle, että et oikeastaan haluaisi tulla nähdyksi.
Jos haluat päästä rahoihin kiinni, on mukaan heittäydyttävä täysillä. Muuten on parempi antaa kokonaan olla. Esimerkkiä voit ottaa vaikka dannista - hänestä tuli ensimmäinen naisihminen, jota oltiin ladattu miljardi kertaa netistä:
http://en.wikipedia.org/wiki/Danni_Ashe
Oletko ajatellut kokeilla ihan rehellisen alastonmallin uraa? Ei tarvi silikoneja vaan luonnollinen kauneus riittää. Työ on fyysisesti rankkaa, mutta maksetaan varmaan kaupan kassaa enemmän :D. Rikastumaan et pääse, mutta lisää rahaa tulee.