http://www.ellos.fi/DetailPages/DetailPage.aspx?categoryid=8627&productId=196050&SellingFlag=SearchText&SearchBackLink=
Lähteekö tällä? Mihin tämä vaikuttaa, muuhun kuin vatsalihaksiin? luulisi että johonkin vaikuttaa.
kertokaa kokemuksia, onko turha ostoS?
Lähteekö tällä? Mihin tämä vaikuttaa, muuhun kuin vatsalihaksiin? luulisi että johonkin vaikuttaa.
kertokaa kokemuksia, onko turha ostoS?
Vastaukset 5
Vanhimmat
lainkaan turha ostos. itse sain lahjaksi, ja täytyy sanoa, että on erittäin tehokas. ei ne lihakset tietenkään rasvan alta ala näkymään. sen saa pois vain liikunnalla.. mutta kyllä tuloksia tulee varmasti.
onko ihan turhaa rueta tuolla tekemään mitää, kun en oo nyt liikuntaa harrastanut?
elokuusta lähtien puol vuotta hölkkäsin ja sit talven tultua jumppasin kotona niin huomasin että ylävatsan lihakset alkoi tuntumaan. ja taka ja etureidet kiinteyty. Niin eli pitääkö harrastaa mitä muuta? terv. ruokavalio of koors, mut aattelin että tuolla ja soutulaitteella lähtis rasva pois? kun alku on jo ainakin tehty, nyt olen kyllä jos laiskostunut XD nytkin yritän helpomman kautta! XD :/
siis maaliskuussa lähden etelään ja kainaloläskit tässä eniten häiritsee! :D ne haluamn pois ettei bikineistä tursuile! (yäk mikä sana) :D onko ihan mahdoton tehtävä pelkällä soutu- ja tuolla vatsalihas laitteella? ääääää. kertokaa. pakko kait se tässä olis lenkkeilykii alottaa :( ja jumppa.
niin ja se vaikuttaa mihin muuhun kuin vatsalihaksiin? tarkentakaas
"onko ihan turhaa rueta tuolla tekemään mitää, kun en oo nyt liikuntaa harrastanut?"
Kaikki jumppa- ja liikuntalaiteet on hyvästä.
MAINOSHAN VÄITTÄÄ ETTÄ:
Hoikentaa vatsaa ja vyötäröä, harjoittaa selkää ja hartioita sekä vahvistaa käsivarsia ja rintalihaksia.
usko tai älä
...ei ole.
Valitettavasti rasvat palavat vain laihtumalla sieltä mistä keho tykkää poistaa ne, et siis saa "kainaloläskejäsi" millään ihmelaitteella. Lihasten vahvistaminen on tietysti aina kiva juttu =)