LIDLIN CHIK hiuslakka

ja nimenomaan pitävä hiuslakka?
21534
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Yleensä halpislakat haisee pahalle eikä pidä kovinkaan pitkään. Jos haluat tosi pitävän lakan (nutturat, tupeeraus ym.) joka kylläkin tekee hieman kovaksi eli ei käy luonnollisiin lainekampauksiin, niin proffs-lakka, kirkkaan fuksia purkki, taitaa ainakin seppälät myydä sitä. pitää takuulla myös tuulessa ja kosteessa säässä.

Äänestä

kyllähän se pitää, mut ssitä tulee kauhia betonitukka jahaisee älyttömä väkevälle ja pahalle, ja ainaki mulla tulee siitä tukka tosi rasvaseksi.. en suosittele, lidlin muotovaahto sit kylläki on ihajees, ei tee betonitukkaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onko hyvä kirjoitti:

ja nimenomaan pitävä hiuslakka?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu