Hei tämä on sellaiselle yhdelle miehelle omistettu jos liikkuu täällä ja toivon, että hänen silmiinsä osuisi. Paitsi tämä ihanne mies tuli vastaani sairaalassa ollessani tässä joulukuussa. Hän on Röntgen osastolla magneettikuvissa alakerrassa työssä en tiedä onko vakituinen olen jo menettänyt toivoni. Paikka on Tammisaari. Olisikin hyvä jos joku tietäisi mikä hänen elämän tilanne on. Olen korvia myöden ihastunut tähän mieheen mutta ujous on yksi pahin. Itse en ole alalla työssä estäisikö siis mikään. Hän työskentelee siellä alakerrassa. Sellainen komea otus tumma hiukset lyhyet. Miellyttävä ihminen lämmin. Hän sai minut hymyilemään. Hän on olemassa siksi kirjoitan tänne josko joku auttaisi täällä jos hänet tuntee hän on myös noin normaalivartaloinen 170-180 pitkä harmahtavan siniset silmät. Ei ihastukselle voi mitään mutta häneen olisi hienoa tutustua paremminkin. Ikää olisi varmaan hänellä 30-38 rajalla. kapea kasvoinen. Mutta hänellä tuntui olevan myös pilkettä silmäkulmassa se on minun ihanne. Kaikkiin sitä ihastuu olisin iloinen jos ottaisi yhteyttä jos tunnistat itsesi. Kun koskaa ei tiedä vaikka liikkuu täällä hän jäi mieleeni eikä ole unohtunut. Hän muisti minut viime kuvauksesta. Jos siis kuka tahansa mutta odotan rehtiä vastausta. Tämä mies päiväunelma. Tietäiskö siis kukaan ja auttaisi tätä naista. Nimeä en tiedä. Kunpa onnistaisi ja aina jokainen tekis jotain ihastuksen eteen. Mikäli saisi hänet tavatakkin.En edes tiedä onkä hänellä nettiyhteyttä. mutta ujous estää kyllä soittelemaan sairaalaan en sitten tiedä mikä avuksi. Jos hänet joku tuntisi näillä kuvauksilla mitä laitoin ottais yhteys ja pian ettei aika valu hukkaan. Nämäkin sivut ovat hyviä etsinnässä kun ihanne mies on kyseessä tosiaan.. Toivon sydämestäni että joku auttaa.Ja voitte kirjoittaa suoraan postiini, joten kokeilen onneani. Ja jokaisella sattuu ihastus
[email protected]
On ihanaa kun on komeita miehiä ne piristää tosiaan. Mutta toivon että etsimäni löytyisi nyt ja joku kaunis päivä vaikka sadetta on. Ja mitään ei saa jos ei kysele kuka se mahdollisesti olisi ? Mitä siis voisi tehdä ?
[email protected]
On ihanaa kun on komeita miehiä ne piristää tosiaan. Mutta toivon että etsimäni löytyisi nyt ja joku kaunis päivä vaikka sadetta on. Ja mitään ei saa jos ei kysele kuka se mahdollisesti olisi ? Mitä siis voisi tehdä ?
Vastaukset
Vanhimmat
Ei vielä vastauksia
Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.