Onks kelläkään sattunut niin kuin mulle tässä yksi kerta, että pääsin tyttelin viereen yöksi ja heräsin aamulla ennen sitä ja sitten otin vaan ja lähdin menemään sen kummemmin asiaa ajattelematta. Sitten juolahti mieleen, että mitähän senkin muijan päässä liikkuu, kun kaveri tulee ja tekee temput ja aamulla sitä ei näy missään. Kai se oli vaan tyytyväinen, kun ei tarvinnut aamulla vierasta miestä kattella. ;)
onko muille sattunut?
masmittaja
115923
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Se on onni jos kerkee herätä aikaisemmin ja pääsee kun koira veräjästä, mutta kun yleensä niin ei käy vaan aamulla on yleensä ne pakolliset paskanpuhumis kuviot edessä.
aamulla vielä nouset tietenkin pukille ja jyystät niin, että pärjäät seuraavaan viikonloppuun ja uuteen hoitoon asti. ;)
Ei semmosta kotkaa selvinpäin kattelisi kukaan. Säästyy isommilta traumoilta, kun lähtee ajoissa vetämään. ;D
On ihan jees, jos jaksaa odotella, että muija nukahtaa... Mä ainakin noissa raadoissa tähtään siihen, että ootan raadon nukahtamista ja sitten hipsin pois. Kotiin sitten tietysti paahtoleivät sillävälin paahtumaan, kun käyn suihkussa pesemässä tupakansavun pois hiuksista (jos baarista raadottanut). Jonka jälkeen sujahdan omaan sänkyyn (ja jos on tyttöystävä, niin sen viereen hymyssä suin) ja saan nukkua aamulla pitkään, eikä tarvi heti ruveta kaunistelemaan totuutta.
Kuinkas te miehet niin epätoivoisia ootte, että paatte naista joka on mielestäne raadon,tai kotkan näkönen?
Ite en ees harrasta 1 illan juttuja, mutta jos harrastaisin, niin kyllä mä ainaki katon minkänäkösen äijän kans sänkyyn meen.
Kyllä miehet sit osaa olla säälittäviä.
No kun ne ei saa muuta ja ovat raukat kuitenkin niin pikkupippelinsä vietävissä, niin on pakko jynssätä sitä ketä saa. Onneksi naisena ei ole näitä ongelmia: voi valita parhaat päältä ja jättää luuserit vetämään käteensä.
mieltä kanssasi. Kyseessä taitaa olla kirjoitustaitoisia hyeenoita.
Niin katos, kun rakastelulla ja panemisella on vissi ero. Eihän sitä nyt ota edes eteen, jos muija on ruma.. Rakastelu kestää tuntikausia ja panemisesta menee tunteeton jyystäminen, kunhan saa vaan paineet purettua.
Seksi on samanlainen tarve, kuin vessassa käynti. Näin on asiantuntijat sanoneet...
Kivaa kesää vaan teillekkin arvon naiset, kaikella kunnioituksella.
"Kuinkas te miehet niin epätoivoisia ootte, että paatte naista joka on mielestäne raadon,tai kotkan näkönen?"
- Heh, heh. Kaikilla ei vissiin ole huumorintajua. Kyllä sitä näkee kaikenlaisia possuja kuule naistenkin kainoloissa.
"Ite en ees harrasta 1 illan juttuja..."
- Ehkä kannattaisi.
"Kyllä miehet sit osaa olla säälittäviä."
- Onhan tuo kuultu ennenkin, mutta onneksi naiset ovat täydellisiä.
ja humalaisia naisia ihan kymppejä lähti sieltä melkoisten possujen kaa, kuolat ja öklät rinnuksilla ja uho päällä.
Ja kaikista eniten säälittää että kun niille vielä illalla sanoo että "en sitten haluu kattella sun naamaa täälä enää aamulla" niin äijä se vaan nukkua posottaa tyytyväisenä vielä aamullakin...
No aamujumpasta se käy kun tökkäsee karjun hereille ja käy näyttämässä ulko-ovea... ees sanoja ei tarvita, mitä sitä turhaan lässyttämään.
Että nyt joka mies HOX: jos käytte jyystääs jotain naista niin kannattaa hipsiä h...ttiin siinävaiheessa kun työt on tehty. Teitä ei ole kämppään otettu puhetaitojenne takia ;-)