ANNETAAN KISSANPENTUJA!

Annamme suloisia maatiaiskissanpentuja hyvään kotiin. Pentujen emä on todella kiltti. Soita numeroon 040-8294328 T.Kaisa
153246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Minkä värisiä pennut ovat?

Äänestä
  • Kisut on harmaita,ruskeavalkosia ja tummanruskeita. Sellasia ihan tavallisia. en oo ihan varma mut saatto olla yks mustavalkonenkin. Sukupuolesta ei oo vielä tietoa kun ne on niin pieniä reppanoita.. :)

    Äänestä

Haluaisin tietää mistä päin Suomea olet?

Äänestä
  • olemme Rovaniemen Mlk:sta.

    Äänestä

En halua olla inhottava, mutta katsothan sitten tarkkaan kenelle kissan annat..? Ja kissojenhan luovutusikä on tuo 12 viikkoa.. Ovat varmasti mukavia karvapalloja =) Hyvää kesää sinulle ja kissoillesi. =)

Äänestä
  • Tämä on kyllä väärä mesta ilmoitella. Kisu kannattaa leikata tai jotakin, toivomattomat pennut lopettaa mieluummin kuin jaella niitä.

    Äänestä

Terve
Huomasin ilmoituksenne kissanpennuista ja ajattelin tässä tiedustella kuinka vanhoja ne ovat.. olemme miettineet avovaimoni kanssa hankkivamme kissan mutta ei ole sattunut vielä mitään hyvää mahdollisuutta... kukemusta kissoista meillä molemmilla on sen verran että olemme omistaneet kummatkin yhden kissan nuoruudessamme... jos teillä olisi mahdollisuutta lähettää kuva kissoista se olisi bonusta mutta jos voisitte kertoa hieman lisää niistä olisin kiitollinen
T:Ville Tuomisto

Äänestä

Hei, olemme kissaperhe, minulla on ollut kissa aina. Tällä hetkellä meillä on vanhaherra Kosti melkein 13v, leikattu kolli, joka pitää naapurien ryytimaat myyrättöminä. Haluamme Kostille kaverin. Minulla on kokemusta kissoista paljon, on ollut leikkaamattomia kolleja, yksi rotu kissa jolla tehtiin sijoitus pentuja, jne. Minkä ikäisiä kissasi ovat?
t: Kirsi L

Äänestä

kosti sakari!!!!
katoppa vuosilukua, koska tää ilmotus ollu esillä! tuntuu,ettei sulle AINAKAAN voi antaa ees huonekärpästä...keskity villakoiriin sohvan takana.

Äänestä
  • Onpa harmillista, että kissaihmisissäkin löytyy huumorintajuttomuutta. Olen pahoillani, että lapseni, jotka kirjoittivat ensimmäisen viestin, eivät huomanneet tarkistaa päivämäärää. Jatkamme kissanpennun etsimistä jostain muualta. Hyvää loppukesää

    Äänestä

  • Tuolla päivämäärällä ei ole mitään tekemistä kissanpennun itselle ottamisesta. Huumoritajuton olet todella.

    Äänestä

Jos kissanpennut yms. lemmikit on hakusessa, niin käykää vierailulla Kiepissä. Siellä moni eläin etsii kotia.
Ja ne, jotka eivät tiedä mitä tehdä "ylimääräisille" lemmikeilleen, niin Kieppi on tätäkin asiaa varten.

Äänestä

Hei vieläkö on kisan pentuja vaikka on 2016???

Äänestä

Hei vieläkö on kisan pentuja vaikka on 2016??? Tarvitsen kissan...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Kaisa kirjoitti:

Annamme suloisia maatiaiskissanpentuja hyvään kotiin. Pentujen emä on todella kiltti. Soita numeroon 040-8294328 T.Kaisa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu