Mitä mieltä olette siitä, jos naisenne tarkoituksellisesti yrittää houkutella teitä uskottomuuteen? Mitä mieltä olette moraalittomuuteen houkuttelusta? Eikö se ole moraalitonta?
Aikamme vitsaus: Huora-ansat
16
789
Vastaukset
- Krull n bones
Ei jaksa enää. Tämä käytiin läpi pari viikkoo sitte.
- Kelkasta pudonnut
Linkitä ihmeessä!
Ei kai kyseessä ole uskottomuus lainkaan, jos puoliso siihen kannustaa?
- tahansa :
niin lutkailua ei tällä palstalla tueta!
- hanki elämä
tilanne sulla on päällä kokoajan???
Se ei oo sen kummallisempi täällä esitetty ajatus, kuin mitkään muutkaan oletukset. Se on vaan erilainen. On paljon varmempaa sanoa esmes, että komeet miehet ja reppurit pettää, koska se perustuu kaikkien muidenkin (naisten) oletuksiin. Sillä pysyy palstalla väleissä akkojen kanssa.
Täytyy kuitenkin muistaa sellanen asia, että aika moni nainen miehensä tekemisiä tosielämässä kyttää, joko tietoisesti tai tiedostamattaan, mut kyttää kuitenkin. Enkä mä tiedä onko miehet tässä sitten yhtään parempia, mutku olen vain kuullut miesten juttuja.
Ehkä nää palstan naiset ovat vaan normia luottavaisempia miehiinsä.Minusta on aste-ero, kyttääkö vai yrittääkö järjestää kytättävää. En tosin katselisi kumpakaan, mustasukkaisista ja huonoitsetuntoisista heiloista on niin huonoja kokemuksia. Tosin hyvin lyhytaikaisia, sattuneesta syystä.
Toivottavasti vakka ja kansi löytävät toisensa tässäkin asiassa. Mikäs sen hykerryttävämpää kuin nainen lukemassa miehensä tekstiviestejä olohuoneessa ja mies lukemassa vakoiluohjelmalla napattuja naisen mese- ja sähköpostiviestejä työhuoneessa. Siinäpä vasta onnellinen perhe!Ratikkakuski kirjoitti:
Minusta on aste-ero, kyttääkö vai yrittääkö järjestää kytättävää. En tosin katselisi kumpakaan, mustasukkaisista ja huonoitsetuntoisista heiloista on niin huonoja kokemuksia. Tosin hyvin lyhytaikaisia, sattuneesta syystä.
Toivottavasti vakka ja kansi löytävät toisensa tässäkin asiassa. Mikäs sen hykerryttävämpää kuin nainen lukemassa miehensä tekstiviestejä olohuoneessa ja mies lukemassa vakoiluohjelmalla napattuja naisen mese- ja sähköpostiviestejä työhuoneessa. Siinäpä vasta onnellinen perhe!Vieläköhän entinen äikänmaikka eläisi ja preppaisi...
Ratikkakuski kirjoitti:
Minusta on aste-ero, kyttääkö vai yrittääkö järjestää kytättävää. En tosin katselisi kumpakaan, mustasukkaisista ja huonoitsetuntoisista heiloista on niin huonoja kokemuksia. Tosin hyvin lyhytaikaisia, sattuneesta syystä.
Toivottavasti vakka ja kansi löytävät toisensa tässäkin asiassa. Mikäs sen hykerryttävämpää kuin nainen lukemassa miehensä tekstiviestejä olohuoneessa ja mies lukemassa vakoiluohjelmalla napattuja naisen mese- ja sähköpostiviestejä työhuoneessa. Siinäpä vasta onnellinen perhe!etteikö täällä olevilla muilla naisilla muka koskaan ole vastaavanlaisia ajatuksia päässä käynyt. Jotenkaan mä en sitä vaan usko.
>Mikäs sen hykerryttävämpää kuin nainen lukemassa miehensä tekstiviestejä olohuoneessa ja mies lukemassa vakoiluohjelmalla napattuja naisen mese- ja sähköpostiviestejä työhuoneessa. Siinäpä vasta onnellinen perhe!
Mikä tossa kaikkein parasta on, ni se on aika monelle arkitodellisuutta nykyisin. Kuulemma. Ja jos ei kyttää, ni sitte ei kuulemma välitä.- Asiasta.huvittunut
Ratikkakuski kirjoitti:
Minusta on aste-ero, kyttääkö vai yrittääkö järjestää kytättävää. En tosin katselisi kumpakaan, mustasukkaisista ja huonoitsetuntoisista heiloista on niin huonoja kokemuksia. Tosin hyvin lyhytaikaisia, sattuneesta syystä.
Toivottavasti vakka ja kansi löytävät toisensa tässäkin asiassa. Mikäs sen hykerryttävämpää kuin nainen lukemassa miehensä tekstiviestejä olohuoneessa ja mies lukemassa vakoiluohjelmalla napattuja naisen mese- ja sähköpostiviestejä työhuoneessa. Siinäpä vasta onnellinen perhe!Ja sen verran vielä lisäisin, että kyllä mä ainakin nuukana miehenä kävisin painamassa, jos akka kerran minua ajatellen olisi palkannut. Muutenhan sitä menisi tilitetyt rahat hukkaan.
relaxed_eyes kirjoitti:
etteikö täällä olevilla muilla naisilla muka koskaan ole vastaavanlaisia ajatuksia päässä käynyt. Jotenkaan mä en sitä vaan usko.
>Mikäs sen hykerryttävämpää kuin nainen lukemassa miehensä tekstiviestejä olohuoneessa ja mies lukemassa vakoiluohjelmalla napattuja naisen mese- ja sähköpostiviestejä työhuoneessa. Siinäpä vasta onnellinen perhe!
Mikä tossa kaikkein parasta on, ni se on aika monelle arkitodellisuutta nykyisin. Kuulemma. Ja jos ei kyttää, ni sitte ei kuulemma välitä.Siis otsikossa piti olla, että 'olis mielenkiintoista tietää' jne.
Asiasta.huvittunut kirjoitti:
Ja sen verran vielä lisäisin, että kyllä mä ainakin nuukana miehenä kävisin painamassa, jos akka kerran minua ajatellen olisi palkannut. Muutenhan sitä menisi tilitetyt rahat hukkaan.
Ja ajatteles, jos se vielä palkkaisi huoran houkuttelemaan miestä mieheltä saamillaan rahoilla. ;-)
relaxed_eyes kirjoitti:
etteikö täällä olevilla muilla naisilla muka koskaan ole vastaavanlaisia ajatuksia päässä käynyt. Jotenkaan mä en sitä vaan usko.
>Mikäs sen hykerryttävämpää kuin nainen lukemassa miehensä tekstiviestejä olohuoneessa ja mies lukemassa vakoiluohjelmalla napattuja naisen mese- ja sähköpostiviestejä työhuoneessa. Siinäpä vasta onnellinen perhe!
Mikä tossa kaikkein parasta on, ni se on aika monelle arkitodellisuutta nykyisin. Kuulemma. Ja jos ei kyttää, ni sitte ei kuulemma välitä.Ajatellahan nyt voi mitä sattuu, mutta niistä on vielä matkaa tekoihin.
Siksi toisekseen säälin ihmisiä, jotka eivät osaa näyttää välittämistään muuta kuin negatiivisin, luottamuspulasta kertovin keinoin. Ja tätä todentotta jotkut vielä pitävät rakkautena. Joskus ihmisten sinänsä inhimillinen heikkous vetää todella hiljaiseksi...
Ohan se vähän ikävää tietty. Toisaalta se pitäis kestää, mut ai että sitä ämmää joka sen järkkää mulle. Se osottaa siltä jotain pahempaa..
Tää keskustelu on käyty aiemminki...- sen ansan
Entä kun kaverit tekee sen ansan, 'hyvän hyvyyttään'?
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=1000000000000005&conference=708&posting=22000000031833387 - Himoköyrijä Gynter
Jalkapuuhun tuollaiset naiset.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721137
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132857- 84793
- 51738
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?37551Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55549Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä296538Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t215489Pakkomielle
Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs45482- 49477