fat pipen doggy33 ?? plussat ja miinukset? kiitus
onko hyvä maila??
kikka2onen
5484
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Pelasin ennen sillä niin oli iha hyvä perusmaila. Plussaa ainaki se et on iha halpa ja kyl sil on iha hyvä pelatakki. Riippuu vähä millanen pelaaja oot et millasta haet.
Eikä ole!!!!Huono maila vaikka onkin fat pipen maila kannattaa ostaa orc 24,27 se se vasta hyvä maila onki!!
jos oot semmonen kikkakaksonen eli kikkailet vaan jossain kulmassa, niin koiruli on huono maila. sillä lähtee hyvät vedot mutta kikkailuun hole, wiz tai orc
minäkin olen samaa mieltä vedoista ja että se on halpa. ei todellakaan sovi kikkailuun...
ranteet lähtee ihan hyvin ja lämärit mutta kikkailu sen kanssa on aika syvältä kannattaisi ostaa wiz 27 sen kanssa lähtee lämärit, kikat ja ranteet tai hole 27 kikat ja lämärit on holella.Itelläni on rawin varsi holen lapa ja toinen fatpipe wiz 27:):):):)