ken on heistä kaunein ;D

17643
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Minulla taitaa olla fetissi mustiin naisiin. ;-)

Äänestä
  • kropaltaan kaunis....

    Äänestä

  • ... =D

    Äänestä

Alba tietty.

Äänestä

Ykskään noista ole kaunein. Tollasia ympeä naamasia ja langan laihoja hongankolistajia! Pthyi sanon mie.

Äänestä
  • ympeänaamaisia? Tai siis mitä tarkoitat ympeänaamaisella?

    Eihän Tyra ole langanlaiha vaan sillä on muotoja, sopivan hoikka

    Äänestä

Kaikkien lärvään on jo kyllästyny. Ugh.

Äänestä

Ehdottomasti toi keltanen sammakko!?!

Äänestä

Ei ole nainen treenannut tarpeeksi...

Tyralla on hyvä kroppa, eikä Jessica Albankaan kropassa valittamista ole.

Äänestä
  • ettei Joliella nyt ruma kroppa ole, muttei kauniskaan. Treenattu on kyllä, mutta Jolie on jo luonnostaan aivan liian laiha, takapuoli on aika litteä, rinnat eivät ole aidot ja vartalo on muutenkin liian poikamainen, liian suora siis. En ole koskaan ymmärtänyt Jolien hehkuttamista seksikkäänä...

    Äänestä

  • niin en tajua mitä se treenaaminen hyödyttäs kun Joliella on luonnostaan aika luikku vartalo.

    Äänestä

ehdottomasti Tyra Banks.

Äänestä

Vaikka tuo kuva nyt ei ole parhaimmasta päästä. Ei nuo muut ehdokkaat paini edes samassa sarjassa.

Äänestä

ei toiminu. Allekirjoittanut on 24-vuotias komea nuori mies! :)

Äänestä

on kaunein. Kasvot ne tärkeimmät on ja ainoo, jonka perusteella valinta pitäis tehdä koska kaikilla kuitenkin on kroppa tasavertaisesti kunnossa.

Äänestä

Mielestäni Paris. Paris on ainoa, jolla on oma vartalo. Muiden tisseihin on tungettu silikonia... Yhtä linkkiä en kylläkään saanut auki. Ja jos alkaa nyt känyämään vastaan, että Parisilla olisi silarit, WRONG, se käyttää vain hyviä rinuja ja "kanafileitä". Sen huomaa, koska kuppikoko välillä kasvaa ja välillä pienenee. Olen tehnyt asiasta tieteellisen tutkimuksen XD.

Äänestä

Alkaa ikä näkymään näissäkin muikeissa jo. Nuorempi parempi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


jaska.... kirjoitti:

http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/06_02/CroftBikiniL_468x668.jpg

http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/04_02/AlbaDM2604_468x597.jpg

http://ec.img.v4.skyrock.com/ec1/petits-seins/pics/447277762_small.jpg

http://img122.imageshack.us/img122/783/001815851re5.jpg
http://o.aolcdn.com/www.aol.in/gallery/i/m/models_in_movies/tyrabanks_1210_430x.jpg.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu