Kenen biisi?

"suudelma se on niin kuin pyörre vaan ja siitä voimaa saa" jotenkin näin menee kertosäe.
2230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ole hyvä ja otsikoi jatkossa viestisi paremmin. Nyt olet kirjoittanut palstan nimen otsikoksi. Tuskin teet niin muillakaan palstoilla, vaan ainakin toivottavasti yksilöit viestisi ja kerrot sen sisällöstä jo otsikossa. Samoin on tarkoitus toimia tällä palstalla eli otsikosta pitäisi löytyä tietoa siitä kappaleesta, jota sinä etsit. Esim. laulun sanoista saa hyvän otsikon.

Äänestä

Olisikohan biisin nimi Suudellaan ja sen esittää Maarit Peltoniemi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TP. kirjoitti:

"suudelma se on niin kuin pyörre vaan ja siitä voimaa saa" jotenkin näin menee kertosäe.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu