mihin katosit

Mika pohjanhovissa lauantaina,tanssimme
illan, valomerkin jälkeen,pistäydyin
toiletissa,menit ylös,mihin hävisit?
Etsin sinua jokapaikasta,en löytänyt.
Harmi,,,lähdin yksin kotiin,,,
2945
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En jaksanut tosiaan odotella enää!

Äänestä

poikakaveri tuli hakeen, oli pakko lähteä ettei tarvinnu selitellä. sori.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lumiperhosen laulaja kirjoitti:

Mika pohjanhovissa lauantaina,tanssimme
illan, valomerkin jälkeen,pistäydyin
toiletissa,menit ylös,mihin hävisit?
Etsin sinua jokapaikasta,en löytänyt.
Harmi,,,lähdin yksin kotiin,,,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu