mustapäät..RIESA!!!

kärsiikö joku muuukin tälläisestä vaivasta ku mustapääitä ja finnejä ilmaantuu tuohon dekoltee alueelle ja selkään!! mikä ihme..on ihoa kuorittu ja pesty ja vaikka mitä van ei..millä lähtisi nämä riesat pois ennen kesää!!!
2676
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Itsellänikin aina talvisaikaan ilmaantuu epäpuhtauksia vaikka kuorii ja hoitaa ihoa. Kunhan kesä tulee, vaatteet kevenee ja aurinko hoitaa ihoa. Kummasti näpyt aina kesällä katoaa.

Äänestä
  • kesää odottelemaan..jospa se kesällä sitte alkaa näppylöiset poistumaan..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pois pois kirjoitti:

kärsiikö joku muuukin tälläisestä vaivasta ku mustapääitä ja finnejä ilmaantuu tuohon dekoltee alueelle ja selkään!! mikä ihme..on ihoa kuorittu ja pesty ja vaikka mitä van ei..millä lähtisi nämä riesat pois ennen kesää!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu