Alkulämmittelyjä

Heips! Valmennan -97-98 syntyneiden tyttöjen joukkuetta, ja tarvitsisin alkulämmittely vinkkejä :)
Ja muutkin vinkit harkkoihin ois tervetulleita :)
Kun itse on niin paljon vanhempi, on vaikee sanoa, että mitä ton ikäset haluais tehä...
21419
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Menevää musaa ja kevyttä hölkkää liikkeitä esim.
käsien pyörityksiä olkavarret kyynärvarret ranteet.Polvennosto juoksua kantapäät taakse sivuloikkaa risti askeleita näitä noi 5 min
pälle hippaa kopittelua sukkula viestiä ja milikuvitusta mukaan. Alussa hitaalla tempolla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Fryp kirjoitti:

Heips! Valmennan -97-98 syntyneiden tyttöjen joukkuetta, ja tarvitsisin alkulämmittely vinkkejä :)
Ja muutkin vinkit harkkoihin ois tervetulleita :)
Kun itse on niin paljon vanhempi, on vaikee sanoa, että mitä ton ikäset haluais tehä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu