Väkivaltasivuilla neuvotaan väkivallasta tekemään julkisuudella loppu, sama pätee uskottomuuteen. Olen kertonut kaikille kuinka mieheni harrastaa vosuja, ine.
Eivät kyllä vielä usko, kun on kunnollinen ja ystäväälinen ym, mutta aika hoitaasen, että sieltä paljastuu se raukka sika mikä se on
Eivät kyllä vielä usko, kun on kunnollinen ja ystäväälinen ym, mutta aika hoitaasen, että sieltä paljastuu se raukka sika mikä se on
Vastaukset 2
Vanhimmat
mutta kaikkein vittumaisinta on se, että sä itse tiedät, että mis valehtelee sulle, mutta ei ole niitä pitäviä todisteita ja mies sattuu olemaan sellanen paskanjauhaja, että esittää sukulaisille ja ystäville kultaista vävyä ja kaikki leimaa sut vaan hulluks, vaikka sisimmässäs tiedät totuuden.. Mies vaan porskuttaa ja esittää unelmavävyä... Mutta niinhän ne sanoo, että joskus se kierompikin kettu rysähtää...Sääli vaan, että siinä on mennyt omaa aikaa jo hukkaan hirveesti.. Ja helvetin paha jättää ilman niitä veden pitäviä todisteita!
saisi uskottomuuden loppumaan paljon pätevämmin kuin julkisuudella.