Vai ovatko jotkut naiset vaan parempia naitavia kuin aviolittoon naitavia?
MIEHET vastatkaa.
MIEHET vastatkaa.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
muutoinkin.
Avioliittoa olisi pitänyt testata rotilla,luonnon oloissa.
Nyt luonnon olot on pilattu rotilla.
Luonnottomissa oloissa.
suomalaisen naisen kanssa.? vain naintiin.sorry.
Ei vaan kun on naimisissa niin silloin on vaikea välttyä tulemasta isäksi. Siksihän sä naimisiin haluat kun vauvan haluat.
Mies taas ei niin usein vauvaa halua vaikka esittääkin parhaansa mukaan. Varmaan olet kuullut tarinaa siitä kuinka vanha mies haluaa olla ennenkuin tulee isäksi. Jotain 50 vuotta on se sopiva ikä.
Varakas elättien elättäjä on kova sana kun aletaan pohtimaan kenessä on isukkiainesta ja kellä on tilin saldo liian lähellä nollaa.
Olet aivan hakoteillä aloituksesi suhteen. Miehet tietävät jo aika hyvin kuvion vaikka joukkoon mahtuu aina hyväuskoisia höppänöitä, jotka uskovat rakkaudentunnustuksesi, joita olet ennen häntä höpötellyt entisille kyntömiehillesi =)