Tokio Hotel
Snagari
Tokio Hotel on ehkä kovin bändi ikinä. Ottakaa kantaa...
6
461
Vastaukset
- .....
en tykkää
- Loveable.
En tykkää, mutta Kaulizin veljekset ovat suloisia. Pulloon voisin pistää ja ihailla.
- sss`_
Miun mielestä th on suoraan sanoen paska
- Dorga86
Sieltä tuli oikea vastaus!
- asa tv
ON NIIN PASKA! LAULAJA LIIKAA MEIKKIÄ LIIAN LAIHA JA HOMO! VELIPOIKA ANOREETTINEN JA RUMAT RÄPPI-KUTEET!
- ann|kaa
hihi haukutte ja dissaatte vaa niit tääl (: No, ei se munkaa mielest hyvä oo, ihan menetteleeee
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Halla-aho: Emme halua, että punavihreä hallitus jatkaa
https://www.is.fi/politiikka/art-2000007761119.html Alkaa olla nykyhallituksella lopun ajat.4545502Miksi Helmi ja Julia haluavat lehden kanteen?
Itseään paljon vanhemman miehen kanssa? Dannyn ”tyttöystävä” Helmi Herra Ylpön ”tyttöystävä” Julia. Onhan näitä ollut kautta aikain. Muutama vuosi kun954809Mikäs emäntä se joka listi lapset ja itsensä?
Oli muhokselta,ouluun saakka piti mennä toteuttamaan tuokin asia. Onneksi ei silti rekan alle ajanut. Ei nimiä, toki ne tulee minfoon. Mutta niillä ei864692Riinan oudot selitykset
Riina sanoo iltiksen haastattelussa että avioliiton ongelmat johtuvat siitä ettei häntä katsottu tai hänestä kiinnostuttu kun liikkuivat Kallen kanssa523894- 1453095