jyväskylä tänään

ei mee jakeluun.. aina kun olisit ite lähössä jonnekkin, kukaan ei tuu mukaan. ja miten täällä onkin niin vaikea tutustua uusiin ihmisiin..? kyselee tyttöpuolinen 86 :D
11162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mä asuin Jyväskylässä 1999-2001. Sieltä en saanut kertaakaan naista. Kerran oli hilkulla yhdeltä rammalta, mutta kun se käveli kapakasta päästyä niin hassusti, niin pakenin paikalta itku silmässä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


itestään kirjoitti:

ei mee jakeluun.. aina kun olisit ite lähössä jonnekkin, kukaan ei tuu mukaan. ja miten täällä onkin niin vaikea tutustua uusiin ihmisiin..? kyselee tyttöpuolinen 86 :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu