Ketonen&Myllyrinne

6pack


Kattooko teistä kukaan näitä?

Kyllä nuoret miehet pesee vanhan kaartin mennen tullen. Mitä mieltä muut?


Voi helvetti mikä paska aloitus. Vähä niinku kumpi voittaa, Hämis vai Batman.
4189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sinun on aika masentua...

Ulla Tapaninen oli aikaisemmin illalla jonkin verran hauska, räpäytin silmiäni yhden kerran enemmän minuutissa, mitä yleensä.

Äänestä
  • south parkia ja simpsoneita

    Äänestä

  • myös.. kirjoitti:

    south parkia ja simpsoneita

    killed Kenny?

    I kill you my son!

    Äänestä

se sixpäk. Se mainos mikä on pyörinyt on plagiaatti. Plagiaatti Alas Smith & Jonesin (=Lunta tupaan) sketsistä. Jos ei Peteliuksella ja sillä plösollä tuohon ikään ole mitään muuta annettavaa kuin ripata vitsejä Smithiltä, Jonesilta, Fryltä ja Laurielta, niin vois harkita jotain muuta. Joutuu tässä muutkin töitä tekemään. Vittu että vituttaa tollaset luuserit! Menkää töihin tai työkkäriin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vs. kirjoitti:

6pack


Kattooko teistä kukaan näitä?

Kyllä nuoret miehet pesee vanhan kaartin mennen tullen. Mitä mieltä muut?


Voi helvetti mikä paska aloitus. Vähä niinku kumpi voittaa, Hämis vai Batman.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu