usein olen kuullut että miehet ovat lapsellisia,kypsymättömiä yms. kun eivät pärjää parisuhteessa. katsokaapa naiset peiliin, niin eikö sieltä katso takaisin se lapsellinen pikkutyttö joka on lukenut liikaa jotain naisten lukemistoa? Naisista on niin mukava analysoida kaikki riekaleiksi ja kuvitella että löysitte peräti totuuden! Ja miksi ihmeessä luulette että jokaisen sanan takana on edes jotain totta?????????????
voi hyvä jumala!
naiset!!!!!!!!!!!!!!!!!
1384
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Tuo nyt on ihan turha luulo. Että miehet muka lapsellisia ja kypsymättömiä. Vielä mitä. Kaikki miehet, joiden kanssa olen pikkuisenkin lähemmin ollut tekemisissä ovat aivan suloisia ja ihania: Eikä suinkaan nuo sanat ole synonyymejä lapselliselle ja kypsymättömälle :D.
Parisuhteessa pärjää huikaisevan pitkälle, kun osaa kuunnella toista ja kertoa itsestään ymmärrettävästi. Vuorovaikutus, you see. Sillä pärjää aina.