Aika moni nykyään suoraan kapakasta sänkyyn. Osa on sillä tavalla tutustunutkin? Menisittekö eka yönä sänkyyn?
Kuinka pian seksiä
Hennette
132334
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Toisinaan ja toisinaan sitten taas ei. Ei sellaista voi etukäteen päättää.
Ekana yönä en tekisi muuta kuin korkeintaan pussaisin poskelle hyvän yön suukon. Jonnekin sänkyyn....ei hyvää päivää. Ja sitten armotonta panemista? Mihin on tämä maailma menossa?
Heti! Ehkä toista tilaisuutta ei tule?
Noh, nyt ajattelen itse sperman näkökulmasta 1974! Muutamat piikit vältin ja tässä olen, kirjoittelen nyt tätä viestiä! Minua ei pitäis olla tässä, mutta olen?????????
Mutta minä en ole yksin, tilastojen mukaan joka kolmas on äpärä!
Ihmiset voivat olla avioliitossa kirkon ulkopuolellakin.
Äpäräksi haukkuminen on osa harhaoppisen kirkon propagandaa
Eipä haittaa yhtään vaikka äpäräksi haukuttaisiin.
Uskonnot ovat mennyttä päivää. Avioliitto ei ole sen kummempi.
suurin osa ihmisistä sillä tavalla pariutuu. Ainkaan jos on tosi kyseessä. Hauskanpito seuraa löytyy hyppimällä sängystä sänkyyn. Pitempiaikaisen, vakavamman seuran haussa kannattaa hieman odottaa ennen kuin menee sänkyyn.
Koskaan ei voi tietää millainen toinen on jos heti lähtee yökylään. Toinen voi tehdä vaikka mitä, mitä et itse halua ja siellä kämpässä saattaa olla muutama muukin osinkoa odotellen (näitäkin on naisille sattunut). Kannattaa olla varovainen.
Joo, kapakasta suoraan mun luo "jatkoille"... sitten siitä alettiin tapaamaan ja nyt ollaan naimisissa ja meillä on pieni tyttökin.
Eli voi silleenkin tavata!
joskus kummastelen näitä "onnellisesti avioliitossa" kertomuksia täällä SINKUT palstalla. jos itse olisin naimisissa ja minulla olisi lapsiakin en taatusti lukisi SINKUT palstaa saati kirjoittaisi tänne.
Kyllä täällä ainakin yksi sinkkuihminen myöntää lukevansa parisuhde-palstaa.. joskus on tullut oltua suhteessa ja ehkä joskus tulevaisuudessakin.
Me tavattiin myös kapakassa. Ja nyt kaksi vuotta yhdessä ihanan miehen kanssa!
simppeli tapaus. Tuskin sillä mitään väliä on suhteen kannalta. Enemmän merkitystä on sillä montako seksikumppania naisella on aiemmin ollut.
Olen mennyt ja tulen menemään niin kauan kuin sinkkuna pysyn: koskaan tiedä kuinka kauan joutuu ilman seksiä olemaan...edellinenkin 'pakkoselibaatti' oli niin pitkä, että kehtaisin edes tässä sitä sanoa. :D
Kaikki parisuhteeni ovat alkaneet sängyn kautta. Se on yhdistänyt ja toine on jäänyt haluamaan lisää. Mutta en suosittele niille, jotka tekis sen vaan toista miellyttääkseen. Silloín saattaa tulla tosi hyväksikäytetty olo, jos toinen ei haluakkaan jatkaa.
Huom. onnistuu vain silloin, kun itse haluat toista kovasti etkä vain sen toivossa, että siitä kehkeytyy parisuhde. Ehkä juuri tämän vuoksi miehet heti ekan yön jälkeen haluavat minut, nautin siitä ja elän täysillä.
Mut nuoret ja epävarmat tytöt; en suosittele.