HÄVETTÄÄ JO NYT!

Luuleeks ne oikeesti, että Lordin varjolla ratsastavat hiekkalaatikkopellet menestyy euroviisuissa? Typerintä paskaa, mitä koskaan on euroviisuihin lähetetty. Naurattaa jo nyt, kun betonijuntit kuuntelee pisteiden laskua euroviisuissa.
4254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Et tiedä musiikista mitään ja sen lisäksi olet katkera.

kaikki muut olivat suoraan sanottuna perseestä .

Äänestä

No näin on. Fredissäkin oli aikoinaan enemmän munaa ja huumoria, kuin noissa hiekkalaatikkopojissa.

Äänestä
  • ei vittu! ketäköhän ulkomaalainen teini äänestäisi paskaa suomi iskelmää?

    EI KETÄÄN.

    Äänestä

lähettää sinne Kari Tapio. Jos oisit tahtonut, et tulos ois ollu toinen, niin oisit äänestäny enemmän. Turha enää on vinkuu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HUH HUH kirjoitti:

Luuleeks ne oikeesti, että Lordin varjolla ratsastavat hiekkalaatikkopellet menestyy euroviisuissa? Typerintä paskaa, mitä koskaan on euroviisuihin lähetetty. Naurattaa jo nyt, kun betonijuntit kuuntelee pisteiden laskua euroviisuissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu