hei!
tiedätkö minkähintaista on intialainen päähieronta? entä tiedätkö missä päin turkua kyseistä hoitoa voi saada?
tiedätkö minkähintaista on intialainen päähieronta? entä tiedätkö missä päin turkua kyseistä hoitoa voi saada?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Turussa saa mahtavan intialaisen päähieronnan 11.Hetksetä. Sain lahjaksi. Olo on todella rentoutunut sen jälkeen. Mulla ainakin autto unettomuuteen ja päänsärkyyn. Muistaakseni se makso n 50€ ja kesti tunnin.
Suosittelen lämpimästi.
Kylläpäs nyt tuota 11. hetkeä mainostetaan täällä jokaisessa viestiketjussa mikä vähänkin Turkuun liittyy ja kauneuteen. Liikkeellä 110 % innokas 11.hetki fani vai liian vähän asiakkaita jotta ehtivät täällä itse toimia houkuttimena? 8-)
Taitaa tosiaan 11. hetken omistajat mainostaa itseään täällä.. itse ainakin saanut todella huonoa palvelua kyseisestä paikasta ja vaihdoin uuteen paikkaan, enkä ole katunut hetkeäkään.