Ihannemieheni on ulkoisesti: n.180 senttiä pitkä, tummat hiukset, silmien värillä ei ole väliä, voimakkaat kasvonpiirteet, raamikas, rintakarvoja jonkun verran ainakin, miehekäs, seksikäs, voimakas, ei käy salilla, tekee maskullista työtä eli ei ainakaan ole mikään myyjä tai insinööri. Mahtaakohan sellaisia täällä keskustelupalstalla edes käydä.. :)
minun ihannemieheni
on jotakuinkin tälläinen
5738
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Voipi olla... ; )
Kymmene ominaisuutta sulla haukusessa ja kaikki liittyy sexiin. Onko tosiaan niin että elämässäsi ei ole muuta kuin seksi? Ja toisaalta aika alkeellista sun seksis jos siihen ei muuta vaadita kuin dorkan näköinen raksamies runnomaan.
kriteerejä. Ja mulla on kyllä aika alkeelliset lähtökohdat seksiinkin. Siihen tarvitaan vain intohimoa. Ja makunsa ulkonäön suhteen jokaisella. Mun mielestä sun mieleinen kohde voi olla oksettava.
Miks ei ole henkisiä ominaisuuksia painotettu jos sexillä ei niin väliä. tiedätkö itsekään mitä haluat?
Sun kannattaa laittaa ilmoitus tonne treffipalstalle, siellä on myös tarjontaakin.