Turvaton autonnostin

Onko Torniolaisilla autokorjaamoilla agm-merkkisiä autonnostimia käytössä? Kaatokaapa ylen sivuilta areenasta dokumentti niistä ja niiden kestämättömyydestä. Haaparannan statoililla itsepalveluhallissa taitaa ainakin olla kyseisen merkkinen autonnostin. Saattaa auto tulla niskaan.

http://areena.yle.fi/toista?id=1112483
61265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

CE-merkillä varustettuna.

Äänestä

että Torniolainen metallipaja on nuo nosturit korjannu/vahvistanut Suomen puolella.

Äänestä
  • Siinä nähdään miten ylemmän tason virkamiehet kusettaa kansalaisia piittaamatta ihmishengistä. Sääliksi käy tuon tutkijaa joka joutuu pahimmillaan maksaan miljoonan ja vain siitä että teki työnsä oikein. Taitaa olla lahjukset pelissä... Siinä joutuu asentajakin olevan aika kylmäpäinen kun menee tuolla nostetun auton alle.. huhhuh

    Äänestä

"Turvaton" autonnostin?
Eikö sillä ole turpaa?

Äänestä
  • sulla ainaki on vähän turhan iso.

    Äänestä

  • Sinulla kun on niin saat kohta siihen

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


olliko kirjoitti:

Onko Torniolaisilla autokorjaamoilla agm-merkkisiä autonnostimia käytössä? Kaatokaapa ylen sivuilta areenasta dokumentti niistä ja niiden kestämättömyydestä. Haaparannan statoililla itsepalveluhallissa taitaa ainakin olla kyseisen merkkinen autonnostin. Saattaa auto tulla niskaan.

http://areena.yle.fi/toista?id=1112483

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu