Käsirautoihin ja viestin, että leikkejä odotellessa, toimisko kivana yllätyksenä?
Jos antaisin miehelle
avaimen..
14741
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
mies kenet haluat yllättää kivasti niin ei tarvitse sitäkään täällä kysellä.
toisen haluavan rosmo ja pollari-leikkejä. En enää tällä iällä viitsisi alkaa moiseen.
miehestä.
Itse en käsirautaleikeistä välitä.
että olet menettänyt pelin jo aikoja sitten. Unohda miehet ja ala vaikka postimerkkeilemään.
täytyy muistaa, vaikkakin epäilen, että mies saattaisi ihmetellä kun postimerkkikokoelma veisi huomioni hänestä..
kuin uus vaihdekepinnuppi vanhaan autonromuun. Anna sille mielummin lahjakortti sihteeriopistolle.
ei helvetti :=) hyvässä nousussa siellä?
nyt ottaa, perus tissuttelua. 20 kaljaa oli ja enää 6 jäljellä, pelottavan selvinpäin silti edelleen.
Mulla menee kriittinen piste jossan kymmenen kaljan ja mäyriksen välillä. Tutut sanoo, että siihen asti saatan vaikuttaa siltä että pohjia ei ole otettu kuin muutama, mutta itse tiedän että jossain kohtaa noilla main alkaa sekä muisti pätkiä että juttu mennä sössöosastolle puhumattakaan mahdollisista laatoituksista, joten koetan stopata ajoissa ennen. Tosin kun painoakin on vain vartin vaille satasen, niin kohtuullisempikin määrä kolahtaa suhteellisen tehokkaasti.
en mäkään paina ko karvan alta 80 kiloa. Ja tosiaan oon tissutellu jo jostain kahdesta läthtien, tosin ekat tunnit join bissen tunnissa ja nyt 4 bisseä tunnissa. Mut silti tää taitaa loppua kesken, ollappa jotain tiukkaa vielä pullo.
On aina kiva ylläri jos nainen tykkää SM:stä. Nainen sängyntolppiin ja muovipallo suuhun Pulp Fiktionin malliin.
aika harvalla vaan on sängyntolppia.
Ei ole minullakaan. Sääli.
riippuu täysin miehen mieltymyksistä. Itse pitäisin hiuspantaa(! älkää kysykö miksi, mutta näin vain on) sexympänä kuin käsirautoja.
En perusta tuollaisista...