Kansa on puhunut ja pulinat pois! VALTAVAAN tutkimusaineistoon perustuvat tulokset DIREKTIIVIT TÄYTTÄVÄSTÄ ihannenaisesta ovat tässä:
http://www.mtv3.fi/helmi/ihmissuhteet/artikkeli.shtml/623063?ihmissuhteet-parisuhde-seoikea
http://www.mtv3.fi/helmi/ihmissuhteet/artikkeli.shtml/623063?ihmissuhteet-parisuhde-seoikea
Vastaukset 6
Vanhimmat
sängys oon hyvä ja muutenkin tohon muottiin istun melkein ;)
Mut: tukka on väärän värinen :(
Pelle. Vituttaako SDP:n vaalitappio?
ihannenainen on 173cm pitkä ja painaa 57kiloa.. ja on kokoa 40... ei vaan tuolla paino/pituussuhteella kyllä kannata koon 40 vattteita käyttää...olis varmaan pikkasen isoja.
Kaadan tämän tutkimuksen totaalisesti, olen huomannut tässä reilun vuoden sinkkuuden aikana sellaisen, et samalla "aaltopituudella" oleminen tuntuu parhaiten onnistuvan sellaisten naisten kanssa jotka ovat tulotasoltaa korkeammalla. Varmasti toki johtuu osittain omasta tulotasostani. Hanakammin silti kimpussa on nämä alemman tulotason ihmiset, eli olisiko rahalla silti iso merkitys??
itseni kohdalla sillä seikalla ei ole mitään väliä, olisin mieheni kanssa vaikka hän olisi työtön tai ökyrikas. Työtuloissamme ei ole merkittävää eroa, hän tienaa muutaman satasen enemmän kuukaudessa kuin minä.
määrittele millainen on oma ihannenaiseni. Ja tuollainen se ei ole.