ehdottomasti varamiespalvelu kaikinpuolin..he ovat aina maksaneet kaiken oikeen eikä minkäänlaista ongelmaa mistä ei olisi selviydytty...suosittelen!!!
kokemuksella paras on...
2
1007
Vastaukset
- sivukonttorille :)
Minä olen kierrellyt useammassakin vuokrafirmassa ja koin päinvastaista kuin sinä.
Siinä olen samaa mieltä että palkka tuli niin kuin oli sovittu mutta allekirjoitetusta sopimuksesta ei pidetty kiinni.Olin "liian" kallis mies ja päivärahat oli liikaa jotka suostuinkin antamaan pois.Sitten olivat jo sopineet päämiehen kanssa että pudotetaan palkkakin kolme luokkaa alemmaksi.
Siinä vaiheessa sanoin että kyllä teidän pitää etsiä mun tilalle pystyvämpi mies.Jostain syystä eivät sitten "päästäneetkään" minua pois vaan jatkoin projektin loppuun melkein päivittäisellä päämiehen narinalla. - ikävä kokemus
tosta Espoon Varamiespalvelusta. Hain netissä olevia paikkoja, elikkä keittiötyötä, jolloin kun menin paikan päälle, sanottiin, että on ainoastaan keikkatyötä, jolloin he soittavat tyyliin edellisenä päivänä.
Mut noisthan on just erilaisii kokemuksii et esim. Staffpointista mulla tosi huono kokemus, mutta kaverilla täysin erilainen kokemus.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ihana on nähdä edes ohimennen
Mitenköhän mies sua voisi lähestyä❤️? Oon lääpälläni suhun mutta en uskalla lähestyä vaikka vilkuilet ja huomaan että su17410662- 785405
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1494982Aamu on aina iltaa viisaampi.
Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene234182Moi kuumis.
Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.433952Juuri sinut kainaloon haluaisin nyt
Sydän sykkii vain sinulle Sinä olet se jota kaipaan Sinä olet se josta uneksin Jos sinun rinnallesi jäädä saan Tän koko363833Saattaisimme olla yhdessä
Vaarallinen yhdistelmä. Käsitin, että meillä molemmilla on samanlaista historiaa... Siitä huolimatta haluaisin kokeilla383638- 483333
Milloin olisi sinun ja kaivattusi
Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?443229- 682975