kokemuksella paras on...

ehdottomasti varamiespalvelu kaikinpuolin..he ovat aina maksaneet kaiken oikeen eikä minkäänlaista ongelmaa mistä ei olisi selviydytty...suosittelen!!!

2

1005

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sivukonttorille :)

      Minä olen kierrellyt useammassakin vuokrafirmassa ja koin päinvastaista kuin sinä.
      Siinä olen samaa mieltä että palkka tuli niin kuin oli sovittu mutta allekirjoitetusta sopimuksesta ei pidetty kiinni.Olin "liian" kallis mies ja päivärahat oli liikaa jotka suostuinkin antamaan pois.Sitten olivat jo sopineet päämiehen kanssa että pudotetaan palkkakin kolme luokkaa alemmaksi.
      Siinä vaiheessa sanoin että kyllä teidän pitää etsiä mun tilalle pystyvämpi mies.Jostain syystä eivät sitten "päästäneetkään" minua pois vaan jatkoin projektin loppuun melkein päivittäisellä päämiehen narinalla.

    • ikävä kokemus

      tosta Espoon Varamiespalvelusta. Hain netissä olevia paikkoja, elikkä keittiötyötä, jolloin kun menin paikan päälle, sanottiin, että on ainoastaan keikkatyötä, jolloin he soittavat tyyliin edellisenä päivänä.

      Mut noisthan on just erilaisii kokemuksii et esim. Staffpointista mulla tosi huono kokemus, mutta kaverilla täysin erilainen kokemus.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      101
      7433
    2. 80
      5018
    3. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      79
      4849
    4. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      132
      4258
    5. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      10
      3048
    6. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      52
      2679
    7. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      40
      2576
    8. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      48
      2229
    9. Törkeää toimintaa

      Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818
      Ylivieska
      10
      2211
    10. Suudeltiin unessa viime yönä

      Oltiin jossain rannalla jonkun avolava auton lavalla, jossa oli patja ja peitto. Uni päättyi, kun kömmit viereeni tähtit
      Ikävä
      21
      1840
    Aihe