Hei,
Onko teille täydellinen turn off,josa samassa kämpässä säätää toinenkin pariskunta tai vaikka naisen kaveri nukkuu sohvalla parin metrin päässä? Mulle ei ole mikään ongelma vaikka ei ylimääräinen yleisö kyllä kiihotakkaan.
Onko teille täydellinen turn off,josa samassa kämpässä säätää toinenkin pariskunta tai vaikka naisen kaveri nukkuu sohvalla parin metrin päässä? Mulle ei ole mikään ongelma vaikka ei ylimääräinen yleisö kyllä kiihotakkaan.
Vastaukset 9
Vanhimmat
vaikka noin oliskin,
mut yhden yön jutut vaan itsessään on se suurin turn off tossa kaikessa, etten semmosia itselleni halua enkä kaipaa.
muutaman metrin päässä kännissä toisiaan kähmivää paria... Kaveri teki pari kertaa "kivat" ja toi itsensä lisäksi myös sen iltaisen panonsa sohvalleni. Ei muuten tuo kolmatta kertaa..! Itse en halua yleisöä, en nukkuvaakaan.
Minua taas kimppakämpässä asuvana opiskelijana haittaa niin paljon että ei tänne oikein voi ketään pyytää, naiset taas tahtoisivat tulla tänne. Niinpä olen sitten mielumin ilman yhdestä täysin mönkään menneestä kokemuksesta viisastuneena.
Mutta toisaalta minä en olekaan 15-vuotias ja harrasta teinien kännisiä kimppapanoja.
Ei siinä mitään sen isompia kicksejä saanut. Jos neito halusi seksiä vaikka ystävä nukkui samassa huoneessa, niin aivan sama.
En ole kanssa mikään exhibitionisti, mutta ei se nyt mitään suorituskammoakaan aiheuta jos joku muka nukkuu vieressä. On sitä joskus tullut molempiakin kämppiksiä painettua, mutta ei sekään nyt mikään maailman ihmeellisin kokemus ollut. Kivaa kylläkin.
ei haittaa, päinvastoin. Se antaa hommalle lisää kiihoketta. Tosi maukasta naida, kun näkee miten toinen kuolaa vieressä ja saa tyytyä pelkkään omaan käteen. Toisen miehen en anna koskaan katsella tai edes olla samassa huoneessa.
On se ihan kivaa pistää nainen kunnolla vinkumaan niin saa sitten aamulla olla hänen kaveriensa kanssa kahvilla oikea miesten mies.
viime viikolla oli kämpässä 2 muijaa(asun yksiössä),3some ei tullut kuuloonkaan,toinen naisista ei edes pitänyt minusta mutta ei halunnut jättää kaveriaan blah blah....Höyläsin toista,mutta ylimääräisen häiriötekijän vuoksi en pystynyt suosikkiini doggystyleen vaan peiton alla hitaasta jyystämisestä singerin pikaneulan tahtiin:)
ja kaveri siinä alkoi ihan vieressä lempimään naisen kanssa, Hyvännäköisen naisen kanssa vielä. Ajattelin, että tässähän pääsee viiden sentin päästä seuraamaan toisten rakastelua, mutta nukahdin, ja jäi sekin kokemus kokematta.