Suomalaismiehen itsetunto

Suomalaismiehen itsetunto on ollut huono jo vuosikymmeniä!
Siksi ovat olleet niin kiihkeinä huorien perään; ja siksi heillä useimilla on suomalainen nainen.
3519
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Huono itsetunto siis aiheuttaa riippuvuutta huorista ja suomalaisista naisista. Kumma juttu kun minusta tuntuu, että tarkoitat suomalaisten naisten olevan huoria. Toinen kummallisuus liittyy siihen, että arvioit huonoa itsetuntoa podetun jo vuosikymmeniä. Hah! Kyllä se oikeasti on ollut vuosisatoja ellei jopa vuosituhansia pitkä perinne! Ja miksiköhän se suomalainen nainen katselee miestä joka käy huorissa ja jolla on juono itsetunto? Vastaapa siihen oi viisas faf.

Äänestä

jos ottaa sitten vaikka Ruotsalaisen naisen?

Äänestä

tilaston mukaan suom. miehet ja naiet solmivat yhtä paljon liittoja ulkomaalaisten kanssa,kumppanien kansalaisuudet vain vaihtelevat sukupuolilla.

onko siis naisillakin yhtä huono itsetunto?
entä luuletko että suomessa on maailman suurin ilotyttö- tai bordellitiheys - jos ei niin, mitä tämä kertoo suomalaisten vs. muunmaalaisten itsetunnosta sinun logiikallasi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


faf kirjoitti:

Suomalaismiehen itsetunto on ollut huono jo vuosikymmeniä!
Siksi ovat olleet niin kiihkeinä huorien perään; ja siksi heillä useimilla on suomalainen nainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu