Cannondale Bad Boy

Onko kellään kokemuksia ko. mallista? Itse olen harkinnut Bad Boy 700- ostoa ja olisi hyvä kuulla muidenkin mielipiteitä, lähinnä onko kestänyt ja onko ollut hyvä ajettava. Itse käytän fillaria työmatkoihin ja 20-100 km lenkkeihin.
21796
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mitäs luulet? Se on Cännöndeil sentääs. Fillari lehden keskustelu palstalta voit lukea kokemuksia bad boysta. Kyllä jengi on sitä kehunu maasta taivaisiin. jenkki kokemuksia voit lukea -> Kyllä mä Cännärin ostaisin itsekin, jos olis rahaa. Cannondale= fillareiden BMW, eli naista irtoaa Cännärillä. ;)

Äänestä

joo,bad boylla olen ajellut jo usan vuoden. on se perhana runko helkutin hyvä! napakka ajettava,ketterä ja nöyrä... ;)
kevyt painoltaan ja ikitakuu...?
hyvin on rullanut tuo pahhee poeka.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


700 kirjoitti:

Onko kellään kokemuksia ko. mallista? Itse olen harkinnut Bad Boy 700- ostoa ja olisi hyvä kuulla muidenkin mielipiteitä, lähinnä onko kestänyt ja onko ollut hyvä ajettava. Itse käytän fillaria työmatkoihin ja 20-100 km lenkkeihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu