selluköpit

onko kukaan selluköpi vielä töissä
7740
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

joo justiinsa siivotaan vessoja että niitä olisi mukavampi purkaa???????

Äänestä
  • Älkää nyt enää jauhako sitä massaa, alkaa jo väsyttämään. Taidan lähteä massalle.

    Äänestä

  • massapää kirjoitti:

    Älkää nyt enää jauhako sitä massaa, alkaa jo väsyttämään. Taidan lähteä massalle.

    AAMUMASSAN.Teki hyvvää ja haju kuin "meän" tehtaalla.

    Äänestä

  • selluliittinen kirjoitti:

    AAMUMASSAN.Teki hyvvää ja haju kuin "meän" tehtaalla.

    kun ette osaa muuta kuin verottaa

    Äänestä

ne töissä, koska tehas pyörii 24/7.

Kaikenlaisia vitun uunoja täällä kyselee typeriä.

Äänestä
  • minkähänlainen tuo vitun uuno on,onko se jokin kaksineuvoinen kun sillä on vittuja ja miehen nimi, taitaa ollakkin jokin paikallinen erikoisuus??????

    Äänestä

  • pelkkä uuno vain kirjoitti:

    minkähänlainen tuo vitun uuno on,onko se jokin kaksineuvoinen kun sillä on vittuja ja miehen nimi, taitaa ollakkin jokin paikallinen erikoisuus??????

    Kyrpäjoosepin poikaystävä Naimaaslakki.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


onko kukaan kirjoitti:

onko kukaan selluköpi vielä töissä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu