Heippa pitkästä aikaa! Syy näin pitkään taukoon minun kohdallani on, etten pääsiäisen aikoihin juurikaan koneella ollut ja toisekseen, täällä suomi24 on jumittanut niin pahasti ettei ole päässyt mihinkään suuntaan..
Piiutin: Voi rähmä... Miten se nyt noin suuri leikkaus piti olla.. Nyt keskityt vain itsesi kuntouttamiseen, laihduttamista ei todellakaan tarvitse ajatella! Tsemppiä! =)
Huomenna sitten punnitus, katsomaan miten suuri plussa on tulossa..
Piiutin: Voi rähmä... Miten se nyt noin suuri leikkaus piti olla.. Nyt keskityt vain itsesi kuntouttamiseen, laihduttamista ei todellakaan tarvitse ajatella! Tsemppiä! =)
Huomenna sitten punnitus, katsomaan miten suuri plussa on tulossa..
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ei oo oikein toiminut tää suomi24... taaskaan.
Huomen aamulla vaakaan joo. Saas nähdä kuin käy ton pääsiäisen jälkeen. Parit Mignonit meni jne. Nyt oon taas suklaalakosa :)
Palataan!
Ihan jees ja odotettavissa tolla pääsiäisen suklaamätöllä.
Hauskaa viikonloppua!
Täällä myös plussaa.. Niinkuin odotin.. Sentitkin lisääntynyt.. Nyt riitti!
Mulla lisäksi kone tilttasi joten siksi olen ollut hieman hiljaa jonkun aikaa. Mutta, 79,6kg!! Flunssa meinasi uusiutua enkä ole vielä kunnon liikuntaan päässyt käsiksi, mutta onneksi silti suunta on oikea.
Ja Piiutinille paranemisia!
Tämä viikko on ollut hyvä. Syömiset on pysynyt hallinnassa ja liikuntaa on tullut harrastettua. Kuntosalillekin raahauduin pitkästä aikaa ja sinne aion jatkossakin :) Perjantain punnituksessa uskon vaa'an näyttävän miinustulosta, pian se nähdään :)
Ollaan näköjään pudottu tänne toiselle sivulle...
Eli nyt yhteensä -6,1 kg. Jee! :) Mites muilla? Mä en pääse nyt liikkumaan, kun on tuo ilmanlaatu niin huono täällä pks:lla ja mun keuhkot ei tykkää yhtään. Oon joskus ollut tulipalossa ja siksi herkät tollasille pienhiukkasille mitä sieltä Venäjältä taas tulee :/
Hyvää viikonloppua kaikille!