meno mestaa

olen 1v3kk:en ikäisen pojan äiti ja alkaa nää 115
neliön seinät kaatuu päälle mitäs päästä vähän tuulettumaan , et onks tääl ylitorniol mitään bailu mestaa vai pitääkö mennä kemiin tai tornioon.. olen itse 24v
142197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Kelpaisiko seura menomestan hakuun ja "tuuletukseen"...riippuu tietysti vähän myös siitä haetko "tuuletus"seuraa seikkailumielellä vai tosimielellä? Itse lähtisin seikkailumielellä ja katsoisin miten kehkeytyy?

Äänestä
  • ei kiitos!!

    Äänestä

Sinne kannattaa suunnata. Alakerta uusittu joulun jälkeen ja lauantaisin ainaki porukkaa riittää ;) suosittelen.

Äänestä

tasokkain ja paras menomesta. Sinne siis. Alakertaki uusittiin joulun jälkeen, hyvältä näytti kun pari vkoa takaperin kävin kattomassa ja toteamassa :)

Äänestä
  • Sopii vallan mainiosti pientä tuuletusta kaipaavalle karanneelle.

    Äänestä

paikkaa torniojokilaaksossa,ei muutako lapsi hoitoon ja menoksi,niin pannaan seinät pyöriin tanssilattialla.

Äänestä
  • kievari täynnä,äsken kun kävin siellä ja oli aika tiivis tunnelma siellä,rajattomaan vaan kaikki kaikki jotka pitää kaupunki tunnelmasta ja hyvästä seuasta ja musiikista...

    Äänestä

  • miehiä oli kirjoitti:

    kievari täynnä,äsken kun kävin siellä ja oli aika tiivis tunnelma siellä,rajattomaan vaan kaikki kaikki jotka pitää kaupunki tunnelmasta ja hyvästä seuasta ja musiikista...

    kapakoista pitäis toinen valitä niin kansainvälisyyteen ja osataan palvella on ehdottomasti rajaton,mutta nyt ite olen menossa kievarin kautta rajattomaan Iskeen typyjä..jos heitä on edes täällä käpykylässä..

    Äänestä

  • frekke.. kirjoitti:

    kapakoista pitäis toinen valitä niin kansainvälisyyteen ja osataan palvella on ehdottomasti rajaton,mutta nyt ite olen menossa kievarin kautta rajattomaan Iskeen typyjä..jos heitä on edes täällä käpykylässä..

    juoppojen ja "vähäosasten" kansottama räkälä. Hyh sentään.

    Äänestä

On vain isot seinät. Minkähän kokonen talo muuten on? Pitäsköhän sille kämpäle tehä jottain jos meinaa seinät kaatua.

Äänestä

voi jeesus kievari!! yt:n kaikki juopot ja elämään kyllästyneet sisäsiittoset ihmiset kokoontuu sinne joka viikonloppu.maumau

Äänestä

Pysyisit noin pienen lapsen kanssa kotosalla ja kävisit miehesi kanssa kunnon lenkillä jos anoppi suostuu lapsenvahdiksi.
Jos ei niin sitte käyt itse vuorotellen miehen kanssa.
Kapakkireissut ei oikein sovi tuohon kuvioon, niistä voi seurata kaikenlaisia lieveilmiöitä.

Äänestä

kuule mun ukkoni ei käy kapakassa, me ollaan oltu ny 4v:tta yhes eikä sen aikana ole käyny kapakassa.

Äänestä
  • vai??

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


etsin! kirjoitti:

olen 1v3kk:en ikäisen pojan äiti ja alkaa nää 115
neliön seinät kaatuu päälle mitäs päästä vähän tuulettumaan , et onks tääl ylitorniol mitään bailu mestaa vai pitääkö mennä kemiin tai tornioon.. olen itse 24v

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu