Hienoa että meille miehille jotka tykkäävät lihavista/erittäin lihavista naisista on oma saitti suomi24 treffit. Siellä on tuhansia ja taas tuhansia lylleröitä jotka odottavat kiihkeinä yhteydenottojamme.
Haulla ylipainoinen nainen tuli vastaus:
Osumia löytyi enemmän kuin 1000 -
http://treffit.suomi24.fi/search.do?gender=2&provinceId=0&cityId=0&minAge=18&maxAge=25&minLength=0&maxLength=0&minWeight=0&maxWeight=0&eyeColor=false&body=32&body=1&body=16&body=false&hairColor=false&socialStatus=false&sexualOrientation=false&smoking=false&drinking=false&children=false&wantChildren=false&education=false&religion=falseðnicity=false&occupation=false&withImage=false&online=false&lastLogin=1Y&submit=Hae&method=search&search=advanced
Lihavien naisten paratiisi
4
1941
Vastaukset
- Lihava nainen paratiisista
Kokeilepa samaa hakua normaalipainoisella tai sporttisella. Montakohan löytyy? Uskoisin, että jokseenkin yhtä monta, jos ei enemmänkin.
Nyt kun olet havainnut, miten treffit-haku toimiin, niin kannattaa haku rajata noihin normaalipainoisiin, jos et oikeasti pidä lihavista. Ihan näin vain vinkiksi ;) .
Pitähään lihavankin jossain päästä läskimakkaroitaan tarjomaan, eikös?! Joten miksei sitten S24:ssä? :) - deittailija
Suurin osa noista naisista jotka ovat valinneet ruumiinrakenne: normaali; ovat todellisuudessa ylipainoisia läskejä. Se on jo hyvin jos ihminen tunnustaa ylipainonsa ja ilmoittaa sen rehellisesti deitti-ilmoituksessaan.
- yks monista
Mikä oikeus on kenelläkään haukkua ihmistä läskis.Etenkään kun ite ei ehkä täytä muuten "kunnon"ihmisen kriteeriä. Jokainen olkoon sen näköinen kun haluaa..mitä se muille kuuluu!
- viuhti1
yks monista kirjoitti:
Mikä oikeus on kenelläkään haukkua ihmistä läskis.Etenkään kun ite ei ehkä täytä muuten "kunnon"ihmisen kriteeriä. Jokainen olkoon sen näköinen kun haluaa..mitä se muille kuuluu!
Juuri näin, jokainen olkoon sellainen, kun itse hyväkseen näkee.
Läskeille kuitenkin voi jotain tehdä, jos haluaa, toisin on asia niillä suvaitsemattomilla ja idiooteilla, hehän ovat toivottomia tapauksia, sääliksi käy.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1383809Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3362944Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt81855Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa51588Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41069- 71914
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38854- 44764
- 64724
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat22708