Miten saada näkyvää laidutusta aikaan?

eli miten voisin saada aikaan näkyvää laitumistä ja lihasten kestävyyttä??? voisiko joku tai jotkut kertoa miten...
1363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minäkin tahtoisin tietää enemmän asiasta... lenkkeilen päivittäin jo nyt 1-3h per päivä ja aloitan pian juoksemisen ja heti kelien salliessa pyöräilyn. Mut ihan ensin olis saatava tietää, mitä sruokaa käyttää ja paljonko???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TKD Juippi kirjoitti:

eli miten voisin saada aikaan näkyvää laitumistä ja lihasten kestävyyttä??? voisiko joku tai jotkut kertoa miten...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu